petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

soğuk algınlığı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve çağatay akkoç tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. çağatay akkoç

arkadaşlar bir çift kuşum var ama erkek olan soğuk algınlığına bağlı olarak ses kısılması yaşıyor.bu hastalığın tedavisi için yapılabilecek şeyleri söylerseniz sevinirim.

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Eğerki soğuk algınkığı ilerlemediyse ekinezya çayı yapın. Aktardan alın suluğunda da en fazla iki saat dursun. Elinizin altında da aviastım veya sera bronchipur bulunsun muhakkak

3. çağatay akkoç

aviastım var elimde hergün yeniliyorum ve çok şükür kabarıp hapşurması çok azaldı yorumunuz için teşekkür ederim.

4. Gürcan Kurt

Kuşunuzu sıcak yerde tutun ve ceyranda kalmasın suluğuna arkadaşın dediği gibi vitnamin damlatıp gün aşırı olarak suyu değiştirin. Geçmiş olsun

5. çağatay akkoç

çok teşekkür ederim daha iyi gibi sesi kısıktı düzeldi neşesi yerine geldi artık :)

Sayfayı Paylaş