Karadeniz Pet

Soğuk Algınlığı

Semihbasgol

Yeni Üye
Selamınaleyküm arkadaşlar.
Kuş kuyruğundan nefes alıyormuş gibi nefes alıyor. Ardarda 4-5 kez pıskırıyor. Arada hızlı hızlı nefes alıyor. ama hırıltı yok . burunda ve gözde akıntıda yok. 4 gündür suyuna neoterramycine koyuyorum yarın son gün. Bir faydası olmadı napmam lazım?

tetra 250 mg kullandım 3 günde düzeltti antibiyotik 5 gün vermek lazım sonrada evin verdim birdaha hiç yapmadı

Cok ciddi bir sikinti goremedim yer degisikligi oldu mu?bu sure zarfi icinde neo Terramycin Yarin sonlandirin 5 gun Cok bile siz sicak Tutun dal Dari Verin toparlar ins,ayaklarinda pullanma yok Demi

Son düzenleme:
Cok ciddi bir sikinti goremedim yer degisikligi oldu mu?bu sure zarfi icinde neo Terramycin Yarin sonlandirin 5 gun Cok bile siz sicak Tutun dal Dari Verin toparlar ins,ayaklarinda pullanma yok Demi

Hiç yer değişimi olmadı. Terramisini son kez verdim daha vermiyeceğim. Dal darı vs veririm. Ama sorun bayadır var.

Daha önce mantar vardı. Krem sürdüm geçmişti tekrarlamış olabilir.

Hiç yer değişimi olmadı. Terramisini son kez verdim daha vermiyeceğim. Dal darı vs veririm. Ama sorun bayadır var.

Daha önce mantar vardı. Krem sürdüm geçmişti tekrarlamış olabilir.

Ayaklari dikkatimi Cekti Vaseline de surebikirsiniz bu Durumda hijyen Cok onemli Ilac vermissiniz sonrasnda diazym Verin

Ayaklari dikkatimi Cekti Vaseline de surebikirsiniz bu Durumda hijyen Cok onemli Ilac vermissiniz sonrasnda diazym Verin

Diazym ne için?

.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Baytril diye bi ilaç duydum. Ama ağır bi ilaçmış. Bilinçsiz antibiyotik kullanmak istemiyorum. Ama geçmiyor. 1 aya yakındır pıskırıyor

Son düzenleme:
Diazym ne için?

.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Baytril diye bi ilaç duydum. Ama ağır bi ilaçmış. Bilinçsiz antibiyotik kullanmak istemiyorum. Ama geçmiyor. 1 aya yakındır pıskırıyor

Probiyotık

Geri