petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

soğuk ve ışıklı ortam ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve akincilar77 tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. akincilar77

esselamun aleykum muhabbet kuşları evin b odrumuna koydum gün ışığı çok çok az giriyor bende ışık koydum ayrıca bodrum haliyle soğuk olur ısıtacak durum yok burda durmaları kışın soğuk problem teşkil edermi üşürlermi çiftleşme olurmu.bilgi verirseniz sevinirim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Mekan çok büyük değilse duvarlara tavana strafor yapıştır. Kuşların kendi ısısını içerde tutacaktır.

3. akincilar77

teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

sadece cevap bu kadarmı hiç anlayan bilen yok mu kardeş aranızda fikir verecek hayret.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  5. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    levet abime katılıyrum. bende bodrum katta besliyorum ama temiz havada çok önemli aşırı rutubet olmamalı. duvarları strafola kaplayıp ışık sisteminede zaman dilimli saat takarsan örneğin sabah 9 gibi yanıp akşam 9 gibi sönmesi için ideal olur. çok soguk derken 15 14 derece altına düşmesse iyidir. hava sirkilasyonu çok önemli.

Sayfayı Paylaş