Karadeniz Pet

Soğuktan nasıl koruyabiliriz ?

Asi Gangster

Yeni Üye
Geçen günler havalar soğudu hatta yağmur yağdı herkez biliyordur . Sıcaklıklar da düştüğü için de bizim ev hatta bina soğuktan geçilmiyor . Neyse diyeceğim şudur ki muhabbet kuşumu nasıl bu soğuktan koruyabilirim ? Ben kafesin üstüne ince bir tane bluz örttüm ama soğuktan koruyamıyor sanırım . Yardımcı olursanız sevinirim . Çok soğuk çok !!1

Soru ; Kuşumu ve kafesi nasıl sıcak tutacağım ?

Şimdiden teşekkürler​

Pencereden en uzak noktaya koymak en iyisi ama kalorifer veya sobanın yanına değil. Ben geceleri kalın bir örtü örtüyorum ama nefes almasını engellemeyecek şekilde.

Kardes sicak bir bolge bul ustune örtü ortersen cok sikilabilir yanina es al ustunu ort ne sikilirlar ne usurler ben boyle yapiyorun

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evin içersinde hava akımı olmayan kapı pencere yanında olmadığı sürece bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Gizem TÜRKCAN ; Pencereden uzak bende yapıyorum aynısı ama işte ince benim örttüğüm nesne .. Kalın anca kıyafet var ama kısa oda ...

Bersanreis ; Yanında eşi vardı ama vefat etti :( Kalın bir şey bakıcağım ama ...

Uğur GENÇ ; Yok kapının veya pencerenin yanında değil bencede sorun olmaz sağolun ...

Son düzenleme:
Allah rahmet eyleein kardeşim ozaman napacaksin bnm mesela eski kis kusuk iku yatagin arasindaydi bi tarafi obur yataga bu tarafi obur yataga arkasida duvara dayaliydi birde kalin bir ortu nefes alabilecej sekilde ama tamam ondan rahati yok :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir termometre bulup gündüz ve gece sıcaklıklarını ölçsen bence çok iyi olur. Böylece ne yapman gerektiği daha açık ortaya çıkar. Mesela gece sıcaklık 10 derece oluyorsa orda kuş beslenmez diye düşünüyorum.

Geri