petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Soğumuş yumurta...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve llua66yzgtll tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. llua66yzgtll

arkadaşlar bizim dişi yumurtuyor. yumurtaları dolu ama yumurtayla ilgilenmeyip erkeğiyle ilgileniyor. Bu şekilde 2 kuluçka geçirdir. ama yavru alamıyoruz. şimdi yuvalığı da söktüm. geri ne zaman takayım ve yuvasına ne koyayım ne edeyim. Yumurtalarla ilgilenmesi için ne yapmalıyım. Teşkkürler...

2. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yuvanın içine biraz yem atmayı dene veya sevdigi bişey varsa onu yuvaya at yuvaya ilgisi artabilir ama 2 kuluçkadada yumurtaya yatmayan kuşdan yavru almanız çok zor

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence de o kuşu değiştirin yumurtaya yatmasını sağlayacak bir dış etken olur mu bilemiyorum.

4. llua66yzgtll

kuşu değiştiremem ki :) erkeği alsam nasıl olur onu merak ediyorum doğru olur mu acaba ? birde yuvalığı tekrar ne zaman takmalıyım. takarsam içine ne koymalıyım

5. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Yumurta yatmiyor diyosun dolu diyorsun ozaman yatiyor ilmadi lasim 2 saat yatmasa embriyo olur 6 gunde belli olur dolumu degilmi bence bos yumurtalar erkektede sorun olabilir

6. llua66yzgtll

Emrecim hiç yatmıyor demiyorum ilgilenmiyor diyorum :). Başlarında yatıyor ama sonradan erkeğiyle ilgileniyor :). Yumurtanın dolu yada boş olduğunu anlayabilecek kaddar aklım var merak etme :)

Sayfayı Paylaş