Karadeniz Pet

Sohbet konusu

• Konbuyu başlatan Ceren Çağlayan
  • Başlangıç tarihi
C

Ceren Çağlayan

Guest
Azcik bakindim ama forumda sohbet konusu bulamadim :) Iyi olur diye dusundum ama olmuyorsa silebilirsiniz :)

Bizim timarhaneden bir goruntuyle baslayayim.

1622141_1462245087323945_1889987827_n.jpg

Findik agacindan yaptigimiz oyun parki :)

gayet güzel lakin foto karanlık çıkmış :) ne işle meşgulsünüz ?

gayet güzel lakin foto karanlık çıkmış :) ne işle meşgulsünüz ?

Ters isik, fotografa depresif bi hava katti, kuslarimdan birinde kisilik bozuklugu var, digeri de ergen oldugu icin tam istedikleri gibi bir fotograf... :)))
Ogrenci anneyim :) siz?

Bi kere daha demistiniz kişilik bozukluğunu soracaktım unuttum bu nası bi hastalık?

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İnsanlardakini biliyom da kuştakini merak ettim nasıl oluyo diye :)

Ben daha farklı hayal etmistimde heralde izlediğim filmlerin etkisinde kaldım kusura bakmayın :)

Ters isik, fotografa depresif bi hava katti, kuslarimdan birinde kisilik bozuklugu var, digeri de ergen oldugu icin tam istedikleri gibi bir fotograf... :)))
Ogrenci anneyim :) siz?

Bende ablacım 2 üniverste terk ve potansiyel bir işsizim :) bi kaç iş varda oda hayırlısı ile inş. olacak....

Anadolu Teknik Elektrik elektronik lise muzunuyum
Gaziantep Mekatronik
Çukurova üni. elektronik haberleşme sağ ol ablam :)

Zor olmuyorda abla çok dertli işler oluyor artı iş bitince gene işsiz kalıyosun...

Ben tip okudum simdi yurtdisinda master yapiyorum, son iki ayim kaldi. Yine de is bulamadim. Bulduklarim da pek memnun etmedi, cocukla da cok zor oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Madem konu bulamadin bana yardim edin o zaman :) benim 2 tane kanarya yavrusu var 7 gunluk ama cimsiyetlerini cozemiyorum. Fotolarini tioyorum bakin yardim edin bana
epbVMr.jpg
xGmXXb.jpg
wOvO5n.jpg