Karadeniz Pet

Sohbet konusu

• Konbuyu başlatan Ceren Çağlayan
  • Başlangıç tarihi
Baska kusum yok mecbur ben veriyorum...

Boyle uyumak olur mu? :)
1656020_1462323550649432_831737523_n.jpg

Kesin düşmüştür :)

Benim kuş halimi satın almışsınız ceren hanım. :)

Kendimin kus hali saniyodum ben de, demek ki varmis baska :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 01:11 --

Sepetten cikarip asagi atiyor, borderlineli kizim :)

1904061_1463218780559909_61955989_n.jpg

1939575_1463218783893242_1358737510_n.jpg

merhaba ben de ceren hanım gibi bir habitat kurmk istiyorum. kuşlarımın hepsi de bana alışık olsun ve en önemlisi mutlu olsun. Siz iyi örneksiniz Ceren hanım. mama için sepet asmak da çok naturel ve güzel olmuş. Bu arada öğrenciyim demişsiniz siz ne okuyorsunuz?

merhaba ben de ceren hanım gibi bir habitat kurmk istiyorum. kuşlarımın hepsi de bana alışık olsun ve en önemlisi mutlu olsun. Siz iyi örneksiniz Ceren hanım. mama için sepet asmak da çok naturel ve güzel olmuş. Bu arada öğrenciyim demişsiniz siz ne okuyorsunuz?

Umarim dilediginiz gibi olur her sey :))
Tip bitirdim, simdi de master yapiyorum :) Siz?

Umarim dilediginiz gibi olur her sey :))
Tip bitirdim, simdi de master yapiyorum :) Siz?

vay bee ben biyoloji bitirdim Ankara üniversitesi. şimdi Başkent Üniversitesi Tıp fakültesi Farmakolojide çalışıyorum. Daha da okumaya niyetim yok. master falan düşünmüyorum yani. Ek iş yapmak daha kısa yoldan daha çok para kazanma imkanı sunuyor. :) siz uzmanlık eğitiminizi hangi alan üzerine yapıyorsunuz? Tuslu asistan mısınız?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:30 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

Ben ayrıca 2 guineapig besliyorum ve birçok da çiçeğim var. hayvanları ve doğayı çok seviyorum. Deniz kenarında bir köyde yaşamak isterdim. Ama kilo alıyorum öyle yerlerde :)) insanın yeyip içip yatası geliyor :)

vay bee ben biyoloji bitirdim Ankara üniversitesi. şimdi Başkent Üniversitesi Tıp fakültesi Farmakolojide çalışıyorum. Daha da okumaya niyetim yok. master falan düşünmüyorum yani. Ek iş yapmak daha kısa yoldan daha çok para kazanma imkanı sunuyor. :) siz uzmanlık eğitiminizi hangi alan üzerine yapıyorsunuz? Tuslu asistan mısınız?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:30 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

Ben ayrıca 2 guineapig besliyorum ve birçok da çiçeğim var. hayvanları ve doğayı çok seviyorum. Deniz kenarında bir köyde yaşamak isterdim. Ama kilo alıyorum öyle yerlerde :)) insanın yeyip içip yatası geliyor :)

:) Biyoloji de guzel bolumdur, baslamadan once ben de biyolojiyi dusunuyordum, 10 sene oldu bak yine, aklima geldi... Yaslaniyorum.
Ben 3 senedir master yapiyorum aslinda :)) ama iki ay sonra bitiyor umarim, araya hamilelik, bebek girince uzadi biraz. Tusluyum evet, uzmanligimi cocuk cerrahisi uzerine yapiyorum, viyana'da :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:47 -->-> Daha önceki mesaj 02:46 --

Bende de iki kedi var :)

viyana mı? vay bee :) şaşırıp duruyorum :)
kedileriniz kuşlara saldırmıyor mu? gerçi kuşla yaşayan kedi gördüm youtube da. bir de bi belgeselde papağanla kedinin dostluğunu anlatıyordu. kedi veterinere papağanla aynı taşıma kutusunda gidiyor, papağan yanında olduğu sürece kedi sorunsuz muayene oluyordu :)

viyana mı? vay bee :) şaşırıp duruyorum :)
kedileriniz kuşlara saldırmıyor mu? gerçi kuşla yaşayan kedi gördüm youtube da. bir de bi belgeselde papağanla kedinin dostluğunu anlatıyordu. kedi veterinere papağanla aynı taşıma kutusunda gidiyor, papağan yanında olduğu sürece kedi sorunsuz muayene oluyordu :)

:)) Iki taraf da birbirlerini gormemezlikten geliyorlar. Kediler bes yasinda zaten, kuslari sonradan almistik, kedilerde bu ev benim sahiplenmesi var, o yuzden kendilerine rakip de gormuyorlar. Birbirlerini ne seviyorlar ne de savas var aralarinda kisacasi :) Gecen sene kuslarimizdan biri kedinin kabindan su ictiginde kovalamisti biraz ama onun disinda hicbi sorunla karsilasmiyoruz :)
Dogada yasayan hayvanlarda gorunuyor kapismalar, evcil hayvanlarda bir sorun olmuyor, dediginiz gibi, o kedi dogada yasiyor olsa papagani yerdi :))

Moderatör tarafında düzenlendi: