petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sok oldum o hallerının gorunce

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer duran yagar tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ömer duran yagar

arkadaslar dısı kusumun yanına erkek aldım dısı sureklı dovuyordu onerıler uzerıne kafeslerden ayırdım erkek kusum alıskın olmadıgından kafesının kapısını acık bıraktım ( yemlerını doldurmaya gıttım) ıcerı gırdıgımde ne goruyum erkek kus kafesten cıkmıs dısı kusun oldugu kafesın ustune gıtmıs ve agızlarından bırbırlerıne yem verıyorlardı hatta yemı bıle gordum cıdden :D bu neyın ısaretıdır?:D

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Eş tutmuşlar anlaşılan ama eğer dişi kulujuz evcil ise yavru alma ihtimali çok düşük, inşallah en kısa zamanda alırsınız

3. ömer duran yagar

2 3 aylıkken aldım sımdı 1. 1.5 yaslarında fln ama yuvalıgı taktıgımda ıcıne gırıp kemırıyorlardı ama dısı erkegı dovuyordu sonradan taysıyeler uzerıne bugun ayırdım

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bendede dişi vardı öyle 6 ay kemirdi yuvalığı ama hiç,yumurta yapmadı, umarım alırsınız

5. ömer duran yagar

insallah bende alırım sızde alırsınınz yavru bekleyen herkes alır :D ama bu arada yuvalıgın ıcınede gırıyordu

6. deadmono17

deadmono17 New Member

Beğenileri:
    0
    Sizin dişi kuş konuşuyomu aga :D

7. ömer duran yagar

sadece babacım dıyor kardesım konusması ıcın hıc bır sey yapmadım kardesım sadece otmesı o guzel sesını duymak ıcın aldım :D nıye sordun kardes?

8. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben verdim o kuşu bir dosta o da 1"hafta sonra kaçmış çalışmayan takım yok şuanda çok şükür

9. ömer duran yagar

Hmm iyi bende sadece bir tane cift var o bana yetiyor kardeşimin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Bunlar daha başlangıç :D

11. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    hocam benim kuşumda dişiydi evcildi daha sonra erkek aldım ilk başlarda yanına koymadı ama 1-2 gün ayırdım tekrar koydum yine olmadı daha sonra kavgada etmediler baktım eş tuttular. erkek evcil değildi 1 ay sonrada yumurtaları oldu şuan 2. yi yumurtladı yarında inş 3 olacak evcil kuslar eş zor tutar dediler ama benimki oyle olmadı yanımdan ayrılmazdı baya arkadaştık ama kısmet demek ki yavrularınıda görücem inşallah. :)

12. ömer duran yagar

insallah kardesım yavrularını gorurusun hayırlı olsun ne dıyıım :D insallah benımkıde es tutar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:54 --

daha baslangıc derken kardesım ? :D

Sayfayı Paylaş