sok oldum o hallerının gorunce

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer duran yagar tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ömer duran yagar

arkadaslar dısı kusumun yanına erkek aldım dısı sureklı dovuyordu onerıler uzerıne kafeslerden ayırdım erkek kusum alıskın olmadıgından kafesının kapısını acık bıraktım ( yemlerını doldurmaya gıttım) ıcerı gırdıgımde ne goruyum erkek kus kafesten cıkmıs dısı kusun oldugu kafesın ustune gıtmıs ve agızlarından bırbırlerıne yem verıyorlardı hatta yemı bıle gordum cıdden :D bu neyın ısaretıdır?:D

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İSTANBUL 4 LEVENT
    Eş tutmuşlar anlaşılan ama eğer dişi kulujuz evcil ise yavru alma ihtimali çok düşük, inşallah en kısa zamanda alırsınız

3. ömer duran yagar

2 3 aylıkken aldım sımdı 1. 1.5 yaslarında fln ama yuvalıgı taktıgımda ıcıne gırıp kemırıyorlardı ama dısı erkegı dovuyordu sonradan taysıyeler uzerıne bugun ayırdım

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İSTANBUL 4 LEVENT
    Bendede dişi vardı öyle 6 ay kemirdi yuvalığı ama hiç,yumurta yapmadı, umarım alırsınız

5. ömer duran yagar

insallah bende alırım sızde alırsınınz yavru bekleyen herkes alır :D ama bu arada yuvalıgın ıcınede gırıyordu

6. deadmono17

deadmono17 Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    Sizin dişi kuş konuşuyomu aga :D

7. ömer duran yagar

sadece babacım dıyor kardesım konusması ıcın hıc bır sey yapmadım kardesım sadece otmesı o guzel sesını duymak ıcın aldım :D nıye sordun kardes?

8. Enes YLKSN

Enes YLKSN Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İSTANBUL 4 LEVENT
    Ben verdim o kuşu bir dosta o da 1"hafta sonra kaçmış çalışmayan takım yok şuanda çok şükür

9. ömer duran yagar

Hmm iyi bende sadece bir tane cift var o bana yetiyor kardeşimin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Hatay/Kırıkhan
    Bunlar daha başlangıç :D

11. Tolga KARLI

Tolga KARLI Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Sivas
    hocam benim kuşumda dişiydi evcildi daha sonra erkek aldım ilk başlarda yanına koymadı ama 1-2 gün ayırdım tekrar koydum yine olmadı daha sonra kavgada etmediler baktım eş tuttular. erkek evcil değildi 1 ay sonrada yumurtaları oldu şuan 2. yi yumurtladı yarında inş 3 olacak evcil kuslar eş zor tutar dediler ama benimki oyle olmadı yanımdan ayrılmazdı baya arkadaştık ama kısmet demek ki yavrularınıda görücem inşallah. :)

12. ömer duran yagar

insallah kardesım yavrularını gorurusun hayırlı olsun ne dıyıım :D insallah benımkıde es tutar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:54 --

daha baslangıc derken kardesım ? :D

Sayfayı Paylaş