Karadeniz Pet

sol ayağını kullanmıyor

• Konbuyu başlatan Volkan tabakci
  • Başlangıç tarihi
kuşunuzu elinize alıp ayağına dokunun ağrısı olup olmadığını anlarsınız tepki vericektir inşallah güzel haberlerinizi alırız geçmiş olsun

ya veteriner aldı eline teker teker parmaklarını kontrol etti kırık yok dedi yoksa bağırırdı dimi bide yemesi normal bana öpücük yapaıyor suan hatta amakuşumun ayağının böyle durumda olması beni mahfediyor :(

gecici bır seydır yanlız tüneklerınızı degıştırın .inceden kalına dogru olan tunekler var yada agac dalından kenızın yapın kuşlar sureklı aynı yere tutunmakdan ayakları gelışmıyor.tunelerı degıştırın kırık cıkıkda yoksa duzelir inşallah

incinmiş olabilir inşaAllah başka bir şey deıldir...

Kuşunuzun ayağı incilmiş veterinerin verdiği ilacı düzenli olarak kullanın. Kafeste tül varsa onu çıkartın ayağını zorlayacak şeylerden kaçının. Geçmiş olsun.

gecici bır seydır yanlız tüneklerınızı degıştırın .inceden kalına dogru olan tunekler var yada agac dalından kenızın yapın kuşlar sureklı aynı yere tutunmakdan ayakları gelışmıyor.tunelerı degıştırın kırık cıkıkda yoksa duzelir inşallah

teşekkürler uygun bir zamanda alacağım inş düzelir :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:20 -->-> Daha önceki mesaj 15:20 --

incinmiş olabilir inşaAllah başka bir şey deıldir...

inş dedğiniz gibi başka bişey değildir :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:20 --

Kuşunuzun ayağı incilmiş veterinerin verdiği ilacı düzenli olarak kullanın. Kafeste tül varsa onu çıkartın ayağını zorlayacak şeylerden kaçının. Geçmiş olsun.

ilacı kullanmaya başladım tülü yok ettim inş düzelir teşekkürler :(

Kuşunuzun şu anki durumu nasıl acaba?
Aynı olay benim de başıma geldi. Vitamin olarak "Axisol" kullanıyorum bir gün vitamin, bir gün normal su veriyorum. Arada vitamin olarak kuşçu ıspanak önerdi ondan veriyorum.

(Kusura bakmayın yeni konu açmaktansa önceki tecrübelerden yararlanmak istiyorum)

Geri