petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sol bacağı şiş gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve exedll tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. exedll

exedll New Member

Beğenileri:
    0
    beyler selam. erkek muhabbet kuşumun sol bacagı şiş gibi kızarıklık var diger bacagına göre neden olabilir acaba ne yapmam gerekir

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Fotoğraf eklersen bakalım yanlış birşey söylemek istemiyorum. Mantara bağlı kaşıma kaynaklı da olabilir.

3. exedll

exedll New Member

Beğenileri:
    0
    resmini çekemiyorum bacagın çok iç kısmında ama cok da şiş degil aslında ama biraz kızarıklık var gibi sanki tam olarak ne oldugunu çözemedim. resim çekmeye çalısıcam yinede.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

burdaki açı ise biraz bacagının iç kısmı tüylerini hafif üfledigimde gözüken kısım

bide tüylerini bi hafta önce kuşçuya çektirmiştim ama bu tüyünü çekmedi. çekmek gerekirmi. çektirmemin sebebide kanadı sarkık duruyordu veteriner tavsiyesi üzerine yaptım.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ben bi kızarıklık filan görmedim. Kaşımıyorsa mantar yok demektir.
    Terramicyn cilt kremi sürebilirsin.(göz için olanı almayasın)

5. exedll

exedll New Member

Beğenileri:
    0
    kremi bişey yoksa bile sürsem bişey olmaz dimi. bide tüy için ne sölersin o son tüyünüde ben mi çeksem tazelensin

Sayfayı Paylaş