sol bacağı şiş gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve exedll tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. exedll

exedll Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    beyler selam. erkek muhabbet kuşumun sol bacagı şiş gibi kızarıklık var diger bacagına göre neden olabilir acaba ne yapmam gerekir

2. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    188
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
    Fotoğraf eklersen bakalım yanlış birşey söylemek istemiyorum. Mantara bağlı kaşıma kaynaklı da olabilir.

3. exedll

exedll Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    resmini çekemiyorum bacagın çok iç kısmında ama cok da şiş degil aslında ama biraz kızarıklık var gibi sanki tam olarak ne oldugunu çözemedim. resim çekmeye çalısıcam yinede.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:33 --

burdaki açı ise biraz bacagının iç kısmı tüylerini hafif üfledigimde gözüken kısım

bide tüylerini bi hafta önce kuşçuya çektirmiştim ama bu tüyünü çekmedi. çekmek gerekirmi. çektirmemin sebebide kanadı sarkık duruyordu veteriner tavsiyesi üzerine yaptım.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    188
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
    Ben bi kızarıklık filan görmedim. Kaşımıyorsa mantar yok demektir.
    Terramicyn cilt kremi sürebilirsin.(göz için olanı almayasın)

5. exedll

exedll Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    0
    kremi bişey yoksa bile sürsem bişey olmaz dimi. bide tüy için ne sölersin o son tüyünüde ben mi çeksem tazelensin

Sayfayı Paylaş