petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Solunum yolu çeken kuş kalmasını istemem tedaviyi yazıyorum buyurun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Erdal Arıcan tarafından 12 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Amoklavin oral süspansiyonu kuşuma solunum yolu için vermişti veteriner ,etkili ilaç sıkıntı yaşayanlar kullanabilirler agızdan 3 damla sabah 3 akşam 3 damla,kullanacak olanlar eczaneden damlalık alsınlar sıkmalı ,baş kısmı pompalı gibi yumuşak kolaylık saglıyor,enjektör zor oluyor olmuyor,10 gün tedavi kuşum iyi çok şükür, amoklavın kusmayada iyi geliyormuş ,ımnun 44 vitaminde verdi yanında agızdan 1 damla 15 gün tedavi süresince, fiyatı 44 tl umarım herkeze yardımcı oluruz,bu arada arada ıhlamur çayıda verin solunum yoluna iyi gelen bitkidir,acil şifalar kuşlarımıza.

#1 Erdal Arıcan, 12 Haziran 2016
    Son düzenleme: 12 Haziran 2016
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Geçmiş olsun. İnşallah kimse ilaç kullanmak zorunda kalmaz kuşları sağlıkla büyür.

3. Erdal Arıcan

Beğenileri:
    48
    Teşekkürler uğur bey ,burdan bu şekilde bir paylaşma yaptım ama doğrumudur yanlışmı bilmiyorum eğer yanlışsa konu silinsin,kuşlarımızın sağlıgı için paylaşmak istedim .

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Kullandığınız ilaç veya tedavi yöntemlerin olumlu ve olumsuz yanlarını bildirmeniz aynı durumla karşılaşacak olanlar için faydalı olacaktır.

5. Erdal Arıcan

Beğenileri:
    48
    Çok iyi şu an maşallah.

Sayfayı Paylaş