Karadeniz Pet

Solunum Yolu Hastalıkları İçin İşe Yarayan Çözümler

celikkolmert

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar kuşlarda oluşan hırıltıyı, burun tıkanıklığını, nefes almada zorluk çeken kuşlar için uygulayıp olumlu sonuç aldığınız tedavi yöntemlerini bizlerle paylaşırmısınız.

@Behzat Tiğiz Bey'in bir çözümü vardı ben kısmen çözdüm.. 5 gün boyunca 1/2 oranında azitromisin, 10 gün boyunca günlük 5-6 damla ventolin şurup.. En azından eskiye nazaran çok çok iyi şu an kusum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:46 -->-> Daha önceki mesaj 09:34 --

Pardon eklemeyi unuttum.. Bu tedavi kronik solunum yolu tedavisi içindi ve enseye bir damla da vilmectin damlatılacaktı

Solunum yolu rahatsızlığından kuş kaybetmiştim.Çok kötüydü..Cevapları bende merak ediyorum

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Behzat Tiğiz Bey'in bir çözümü vardı ben kısmen çözdüm.. 5 gün boyunca 1/2 oranında azitromisin, 10 gün boyunca günlük 5-6 damla ventolin şurup.. En azından eskiye nazaran çok çok iyi şu an kusum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:46 -->-> Daha önceki mesaj 09:34 --

Pardon eklemeyi unuttum.. Bu tedavi kronik solunum yolu tedavisi içindi ve enseye bir damla da vilmectin damlatılacaktı

Bu tedaviyi ben de uyguladım ve olumlu sonuç aldım.

Geri