petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Solunum Yolu Hastalıkları İçin İşe Yarayan Çözümler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve celikkolmert tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. celikkolmert

celikkolmert New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar kuşlarda oluşan hırıltıyı, burun tıkanıklığını, nefes almada zorluk çeken kuşlar için uygulayıp olumlu sonuç aldığınız tedavi yöntemlerini bizlerle paylaşırmısınız.

2. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    @Behzat Tiğiz Bey'in bir çözümü vardı ben kısmen çözdüm.. 5 gün boyunca 1/2 oranında azitromisin, 10 gün boyunca günlük 5-6 damla ventolin şurup.. En azından eskiye nazaran çok çok iyi şu an kusum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:46 -->-> Daha önceki mesaj 09:34 --

Pardon eklemeyi unuttum.. Bu tedavi kronik solunum yolu tedavisi içindi ve enseye bir damla da vilmectin damlatılacaktı

3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Solunum yolu rahatsızlığından kuş kaybetmiştim.Çok kötüydü..Cevapları bende merak ediyorum

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ali sağlam

Beğenileri:
    0

Bu tedaviyi ben de uyguladım ve olumlu sonuç aldım.

Sayfayı Paylaş