Karadeniz Pet

solunum zorlugu yasayan kusum hakkinda...

limon limon

Yeni Üye
Kusum icin bugunden itibaren zitromax toz ve ventolin surup tedavisine baslicam fakat baska bir sorun daha var ki her gun kusu saat dokuzdan oglen ikiye kadar oda icine birakiyorum cok fazla ucuyor sonunda nefes nefese kalip garip sesler cikariyor sizce ilac tedavisi boyunca kafesten cikarmamali miyim yoksa bu sorun olmaz mi ? alistigi icin saati gelip cikarmadigimda kafesin icinde cildiriyor resmen zarar gelmesin diye birakmak zorunda kaliyorum. simdiden tesekkurler cevaplar icin

Dinlenmesi bence daha iyi olur, ama kafesin içinde de kendini çok yoruyorsa en azından daha kısa süre dışarıda kalsın

teşekkürler :) çıldırıyorda diyebilirim çıkmak için. bırakıyorum sonra zorla sokuyorum bir iki saat sonra. bu arada eczaneden zitromax yerine azitro diye bir ilaç verdiler içeriği tamamen aynıymış kullanmaya başladım bakalım iyi gelicek mi :)

teşekkürler :) çıldırıyorda diyebilirim çıkmak için. bırakıyorum sonra zorla sokuyorum bir iki saat sonra. bu arada eczaneden zitromax yerine azitro diye bir ilaç verdiler içeriği tamamen aynıymış kullanmaya başladım bakalım iyi gelicek mi :)

Evet aynı ilaçtır, inşallah iyileşir. Bu sürede kafesine farklı oyuncak alırsanız belki eskisi kadar dışarı çıkmak istemeyebilir.

Kusum icin bugunden itibaren zitromax toz ve ventolin surup tedavisine baslicam fakat baska bir sorun daha var ki her gun kusu saat dokuzdan oglen ikiye kadar oda icine birakiyorum cok fazla ucuyor sonunda nefes nefese kalip garip sesler cikariyor sizce ilac tedavisi boyunca kafesten cikarmamali miyim yoksa bu sorun olmaz mi ? alistigi icin saati gelip cikarmadigimda kafesin icinde cildiriyor resmen zarar gelmesin diye birakmak zorunda kaliyorum. simdiden tesekkurler cevaplar icin

bilgi için soruyorum yanlıs anlamyın
bu ılaca nasıl karar verdınız dozu ne kadar int bıraz arastırdımda ılk sayfalarda cok guclu antıbıyotı dıyor

oyuncak fikrini denicem tesekkur ederim tekrar :)

zafer bey bende yine bu forumda baska bir konu altinda okudum bir kac kisi daha ayni yontemi deneyip olumlu sonuc almislar Ali beyde dahil. Tabiki kullanmadan once tereddutte kaliyor insan cunku hem insanlar icin bir ilac hemde yan etkileri insanlarda bile cok fazla ama kullanmaktan baskada sansim kalmadi veterine tedavilerinden sonuc alamadim gun gectikce kotuye gidiyor zor nefes aldigini hissedebiliyorsunuz hapsirmaktan kusmasida cabasi.Azitroyu cok az dozda kullaniyorum mercimek tanesi kadar tozu kaynatilip sogutulmus suya katiyorum alti gune kadar bu sekilde devam edicem daha sonra diger ilacida ongun kadar yine suyuna sekiz damla damlaticam. iki gundur kullaniyorum henuz bir yan etkide olmadi kusun keyfi fazlasiyla yerinde

Geri