petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Son Durumu Sizce Nasıl Görünüyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Faruk ÇELEN tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba. Bir önceki konumda bahsetmiştim kuşumun rahatsızlığı vardı. Ağzını açıp duruyordu. Konuya yorum yapanlar genelde Kuş hasta duruyor gözleri kısılmış duruşu iyi değil yüzü kötü görünüyor falan demişti. Bugün ağzını öyle sık açmıyor. Duruşu görünüşü şuan sizce nasıl ? Bir de son sorum cinsiyeti sanki yanıltıyor gibi ceresinde beyazlama oluyor gibime geldi. Cinsiyeti hakkında da tahminlerinizi sunarsanız çok sevinirim.
    Flaşlı yandan duruş :
    Flaşsız duruşları ve cinsiyet için ceresi :

2. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    kardes sordugumda cokta iyi degil durumu demistinde gayette guzel gozukuyr kendini toplamis cinsiyetide erkek en usteki resmde disi gibi duruyrdu galiba flashla cekmissin

3. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    Evet ilk foto flaşlı diğerleri flaşsız. Gözle bakılınca da bi hafif beyazlama görünüyor ama sadece burun deliklerinin etrafı değil ceresinin alt kısmı daha koyu mor üstüde aynı tonda biraz daha açık renk. Yumurtanın sarısını falan verdim yemeyi çok seviyo dahada toparlar inşallah :) Birde odasını değiştirince ortama yabancı kaldığından elim daha güvenli geliyor sanırım, elimden kaçma durumunu da aştık çok şükür artık duruyor elimde :)

#3 Faruk ÇELEN, 9 Haziran 2015
    Son düzenleme: 9 Haziran 2015
  4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    iyi ya cok sukur sevindim bugn bi wpden gelen resimlere bakim dedim telefon senin kusunn resmiyle doluydu :D birde sarisini veriyrm demissinde o zararli degilmi bende o yuzden sadece beyazini veriyrdum

5. atalente24

atalente24 New Member

Beğenileri:
    0
    mşallah bayağı toparlamış sevindim :) güle güle besleyin banada erkek gibi geldi

6. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Bal gibi erkek kaygilanma gozleri canli masalah saglikli gibi.

7. Faruk ÇELEN

Faruk ÇELEN New Member

Beğenileri:
    0
    Yumurtanın beyazından ziyade sarısının daha yararlı olduğunu düşünüyorum yunurtayı haşladıktan sonra dışını kendim yiyorum sarısınıda iki kanaryam ve muhabbet kuşuma pay ediyorum yemlerimin üstüne koyuveriyorum severek yiyolar pek zaman geçmeden bitiyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

Daha tam hareketlenmedi kafesinde hareketsiz ama onuda aşıp bıcır bıcır oynayacağı günlerim geleceğine inanıyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:21 --

Teşekkür ederim, umarım sizin yavrunuzunda tüyleri kadar sağlıklı ömrü olur :)

8. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Kuş tüyde bence. Keyifsizliği o nedenden olabilir

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    yarn hemn verecm ins. yerler

Sayfayı Paylaş