Karadeniz Pet

son gun bu yapilirmi

• Konbuyu başlatan ogretmen
  • Başlangıç tarihi
O

ogretmen

Guest
Yumurtalarin ciknasina iki gun kala disi kulickayi birakti dagangan beri yumurtalatdan kalmisti.erkekten ayri. Ikan ciftleri birlesyirdim fakat disi bir yumurtayi genis birinide kirmis atmis diger. Yunuetalarida ben artik.yavrular yumurtada olmustu.butun olusum tamamlanmusti.erkekin yumurta kirmasini nasil engellerim.iki kuluckada 18 yumurta heret oldu.

Aynen bu nasıl bir alfabe kullanımı :)

Arkadasın kusları düzenli ciftlesiyor, erkek yuvalıga girip yumurta kırıyor. Erkegi ayır demistik tavsiye olarak. Erkegi ayırdgında da dişi 2 gün kala kuluckayı bırakmış. 2 kuluckada cıkan 18 yumurta telef olmuş anlasılan

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kusra bakmayin akilli telefon diye aldim...:) Atilim bey durumu ozetlemis.zoruma gidendort yumurta dolu hepsinde yavrular tam gelismis disi kuluckayi birakti 20 gunde ve yavrular maalesef.

Hocam bu cift ya sat disi saglamsa erkegi de degistir bence.

Disi cok iyi.yumurtalaarina sahip cikan bi disi.iki kuluckada toplam yirmi yumurta yapti ama sadece bir yavru cikti.erkegi degistirecem fakat burda kus besleyen tanimiyorum ve petshop taki kuslara guvenemiyorum.erkek kusumda gercekten cok diri.

Tanıdığınız yumurtalı çift varsa yumurtalari o ciftin altina koyabilirsiniz

Ömer Faruk Mangal
Yaş-17
İSTANBUL / Anadolu

Öğretmen Nickli Hocam Eğer Gaziantepde İsen Sana Yardımcı Olabilirim Elimden Geldiği Kadar Bende Osmaniye deyim Antep Ara Ara Gelirim Gaziantep Ünv de Arkadaşlar Var Eğer İsterseniz Taby..

Geri