petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Son Günler Yumurtalardan Kalkma ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ferdi NAMLI tarafından 7 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Merhaba herkese, kuluçkadaki dişi son iki kuluçkada yumurtaların çıkmaya başlamasına 4-5 gün kala yumartalardan kalkıyor ve artık yatmıyor. Ortam ve koşullar sorunsuz. Kalkacak herhangi bir sebep bulamıyorum. Bu konuda fikri yada tecrübesi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum.
    Teşekkürler.

2. Selim Savas

Beğenileri:
    1
    baska kuluckada yatan ciftin yokmu? iste bu yüzden en azindan ikinci bir cift olmasi bence sart.bu durumda yumurtalari kurtarabilirdin. nedenlerini bilemem ama eger disi bunu iki kere tekrarladiysa bence bu kusa 3 cü bir sans verme!

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    erkek rahatsız etmiştir stirese girmiştir

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bazen erkek çok kızışmışsa dişiyi zorla çıkartıp çiftleşmek istiyor olabilir. Davranışlarını gözleyip erkeği ayırabilirsin rahatsız ediyorsa. Çevre koşullarında değişiklik yoksa pek kalkmazlar ama.. Aklıma başka bir şey gelmiyor.

5. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Yumurtaların sonuncusu olduğunu anlayıp nasıl erkeği alıcam belki yumurtlamaya devam edeceği anda ben erkeği alırsam sıkıntı olabilir.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş