Karadeniz Pet

son halleri

MAŞALLAH çok güzeller.

Dişiyi o kötü halden nasıl kurtardınız çok merak ettim. Bilgileri bizimle paylaşabilir misiniz?

Maşallah dişi kuş çok güzel olmuş.

Maşallah dişi kusun cok güzel. Sanki farklı bir kus :D

Dişiyi o kötü halden nasıl kurtardınız çok merak ettim. Bilgileri bizimle paylaşabilir misiniz?

valla mamayı hiç ihmal etmedim buradaki paylaşımları çok takip ediyorum meyve veriyorum hiç bir meyveye yok demiyor bol bol marul havuç veriyorum ve hazır paket yem ile besliyorum evin içinde serbest uçuyor birde muhammet beyden aldığım mamayı şimdi takviye olarak haftada bir yumurtaya katıp veriyorum işte zero nun şimdiki hali ha yavruları nasıl çıkar çok merakda ediyorum
bu arada yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim kuşlarımı çok seviyorum asıl gıdaları sevgidir en fazla verdiğim şey :)

Gerçekten çok güzel kuşlar kem gözlerden ırak :)

havucu mamaya karıştırarak mı veriyorsunuz ben yediremiyorum

Abdulkerim bey bence o dişiye o erkek uymamış ..Dişi farklı bir güzel maşallah , bence ona uygun güzel bir ingiliz erkek alın derim..

Şahsi fikrimdir.

serkan ustam bende sana katılıyorum benim ilk aldığım çift iki adet yeşildi yaklaşık 3 hafta sonra üretici arkadaşımın tavsiyesi üzerine ingiliz anne ve babaya ait olan bu sarı dişiyi aldım ama onları ayrı tutuyordum çünkü yeşiller eşti birbirlerinin sesine aşırı tepki veriyorlardı bende bıktım çığırtmalarından yanyana bıraktım bi süre sonra yeşil erkeğin ilgisi sarıya döndü bende iki dişiyi bir arada bırakamadım yeşil dişiyi sattım bu kaldı işte hikayesi ben tavsiyene uyup bi ingiliz erkek alırdım ama şu an maddi sıkıntım var malum kredi borcu