Karadeniz Pet

Son Sistem Mama Tarifi (SERKAN ERKAN)

Sağlık tohumu diye satılan
Bişey mi var
yoksa
size özel
Gizli formül mü
bu
sağlık tohumu

Paylaşım için teşekkürler.Bir erkek bir dişi kuşum var yavru ya da yumurta yok daha çiftleşmediler bile.Mama vermeli miyim?

Haftada bir vermelisiniz bence.
Hem kızışmalarını, hem verimi artırır.

Sağlık tohumu diye satılan
Bişey mi var
yoksa
size özel
Gizli formül mü
bu
sağlık tohumu

Dostpetshop'tan aldığını yazmış Serkan Bey.
Muhtemelen altta linkini verdiğim ürün olmalı;

Kuş Ürünleri*/*Yemler*/*Ortak Yemler*/* Ortak Yemler-Deli Nature SAĞLIK TOHUMU HARMANI 1 KG DOST PET SHOP

Bu arada [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] Bey'e de paylaşımı için çok teşekkür ederim.
Bence sabitlenmeli bu konu.

aynı mamayı nerdeyse 2 aydır veriyorum kuşlarda yiyor ama tık yok :)

Yavv Levent abi halen kabahatlimiyim yoksa kendimi affettirebildim mi :)

Neyse biraz daha zaman gecsin 10 gunde yumurta garanti ozellikli sifreleri anlatacagim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

Teşekkür ederiz [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] usta.
Gördün mü [MENTION=6791]AliismailERTAŞ[/MENTION] kabahat sende. Doğru düzgün yapamıyorsun mamayı, yemezler tabi..

Ali abi halen gormedi..Bana baska konulardan ümidimi kaybettim yazmis :)

Son düzenleme:
O ne abi yaa :)

Bakim beslenme uretim bolumune actim :) yada ben mi yanlis bisey yaptim da haberim yok.

bende benim kisa olarak mama tarifimi vereyim belki yardimci olabilir ama abimizin mamasida cok guzel benim 10 cift kusum oldugundan 1 tane yumurta kcuk seker pancari yarim parmak havuc bunlar blendirda cekilim larse veganın icerisine karistirilir tabi kusunuza vereceginiz vitamini siz belirlersiniz
bunlar fertivit
mutavit
quiko marka multi vitamin
yada energovis breding
bredmax
bunlardan biri katilip verilir
kuslarin enerji ihtiyaci uretkenligi yumurta doluluk orani ve de yemlerinizde bulamadigi mineralleri karsilamis olurr

cimlendirme olayi abimizin dedigi gibi cok guzel vitaminleri bulundurur ama dikkat edilmesi gereken bi husus var cok cabuk uzerinde bakteri birikmesinden dolayi mantarlasma oluyor vede kuslarinizin kursaklari ne yazikki kurumaya gidilior bu iste pisene kadar tohumlamayi ben onermiyorum ne yazikkki kendimde yapmiorum o yuzden sayilarimla

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] naptın serkan ticari sırları işfa ettin :) konuyu görmemiştim abi ben, atıyordum hala Serkanın arkasından :)

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] naptın serkan ticari sırları işfa ettin :) konuyu görmemiştim abi ben, atıyordum hala Serkanın arkasından :)

Ali abi ne zaman mama sattığımı gördün benim aşk olsun. Ben yardım etmek adına herkeze yardımcı oldum , halende yapamayan arkadaşlara yardımcı oluyorum. Ticaret bana ters abi :) Bizler hobiciyiz , ticaretini yapanlar buyursun yapsın. Daha önce de paylaşmıştım , yine aynı şekilde paylaştım . Herzamanda destek olabiliyorsam herkeze yardımcı olurum..Sen de herzaman danışabilirsin değerli abim :)

Serkan ERK56' Alıntı:
Yavv Levent abi halen kabahatlimiyim yoksa kendimi affettirebildim mi :)

Neyse biraz daha zaman gecsin 10 gunde yumurta garanti ozellikli sifreleri anlatacagim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

Ali abi halen gormedi..Bana baska konulardan ümidimi kaybettim yazmis :)

Yeteri kadar vakit geçti en az yarım saat olmuş
alalım "10 günde yumurta garanti" tarifinizi
Valla uyumam

Öyle hemen olmaz bu işler. Bu mama tarifini benden alana kadar 3 ay istediler :)

O özel uygulama için kolay kolay sırları dökmem :)

Yumurtayı havuçu yapması kolayda şu toz kuru mama satışı başlasada alsak.

Yumurtayı havuçu yapması kolayda şu toz kuru mama satışı başlasada alsak.

Satış işi beni aşar. Yardımcı olmak adına zamanında herkese yaptım yolladım ama çok fazla zamanımı alıyor. O yüzden ben ilgilenemiyorum .Muhammet arkadaşımız bu konuda yardımcı olabilir ama o da okul döneminde ..

Graham Bell telefonu
Edison ampul ü
bulduğunda kendilerine saklasalardı
üzerinden yıllar geçsede adları bilinirmiydi
sizde paylaşın namınız yürüsün. ..
;-) ;-)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

Satış işi beni aşar. Yardımcı olmak adına zamanında herkese yaptım yolladım ama çok fazla zamanımı alıyor. O yüzden ben ilgilenemiyorum .Muhammet arkadaşımız bu konuda yardımcı olabilir ama o da okul döneminde ..

Siz formülü verin
bütün
imalat
lojistik
bende
Hayır işi
yapalım
;-)

süper tarig ama merak ettiğim 7 8 saatten fazla tutmamamızın nedeni nedir acaba?

süper tarig ama merak ettiğim 7 8 saatten fazla tutmamamızın nedeni nedir acaba?

İçerisinde yumurta olduğu için çabuk bozuluyor.

Kuru mamayı dolapta uzun süre saklayabilirsiniz hiçbir sıkıntı olmaz.

Geri