Karadeniz Pet

Son Sistem Mama Tarifi (SERKAN ERKAN)

Levent abi sen gel Ali abi çorba içirmeye götürecekmiş seni :) Bende gelirim ama içmem :)

[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] bak görsel deliller var ekmek arası, arka fonda sucuklu yumurtalar filan yayınlamayım :)
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]
Orada, cidden çok güzel köfte yapıyorlar

Son düzenleme:
Canım abim bir tanecik abim :) tamam tamam ben bişey demedim Ali abim :)

[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] bak görsel deliller var ekmek arası, arka fonda sucuklu yumurtalar filan yayınlamayım :)

Bu görüntüler ne zaman foruma sızacak Ali? Hala 10 güne yumurta garanti mamasını bekliyoruz. Değil mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:45 --

Bu arada sana mention atamıyorum? [MENTION=6791]AliismailERTAŞ[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:46 -->-> Daha önceki mesaj 12:46 --

Ahan da attı.. :)

Afiyet olsun kuslariniza..

tüm malzemelerin hepsini topladım,
mamayı dediğiniz gibi yaptım ama kuşlar yemiyor?
akşam kafesten yemilikleri bile çıkardım sabah saat 8 de mamayı kafese koydum şuan saat:12:50 kuşlar aç ama mamayı yemiyorlar sebebi nedir?
hobi amaçlı bakıyorum bi tek bide çift kuşum var yardım edebilirmisiniz?

Bu mama yeni doğan yavrular içinmi? Kuşum tahminimce 4-5 aylık ona hazırlayabilirmiyim

Merhabalar. Öncelikle paylaşımının için tesekkurler. Bebe biskuvisi yerine etmek versekolur mu acaba ?

Edit: Tekrardan teşekkür ederim kuşlarım mamaya adeta saldırdı koyar koymaz. :)

Son düzenleme:
mama tarifi harika

kardeşim konyadan selam ve saygılar bizim gibi yeni öğrenmeye çalışanlar için gerçekten ansiklopedik bilgi değerinde yazan ellerin dert görmesin a.e.ol yeni bilgi deryalarında görüşmek üzere .

Son düzenleme:
hocam hemen deniyorum bu karısısmı okudugum kadarıyle herkes olumlu yorum yapmıs emeginize sağlık.

Teşekkürler emeğini burda paylaştığın için faydalı bilgiler denemekte fayda var.

Bu kadar güzel yorumlar almak cok güzel. İnşallah elimden geldiğince faydalı bilgiler vermeye devam edeceğim.

Birkaç arkadaş mamayı hazırladığında kuşlarının yemediğini söylemiş , arkadaşlar bunun sebebi mamayı yaa lapa hazırladınız yada cok kuru oldu. Mamanın kıvamını iyi ayarladıktan sonra yememeleri imkansız diyebilirim.

oncelıkle cok guzel bı paylasım olmus tesekkur ederm sorum su mamayı sureklı kafeste bırakırsak ne olur yumurtalı kuslar ıcın

oncelıkle cok guzel bı paylasım olmus tesekkur ederm sorum su mamayı sureklı kafeste bırakırsak ne olur yumurtalı kuslar ıcın

Kuslarinizin kafeslerinde 8 saatten fazla durmamali. Zaten o zaman diliminde bitirmis oluyorlar ..

Geri