petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Son yumurta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Yusuf TAŞ tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Yusuf TAŞ

Evet arkadaşlar benim çiftimin erkeği öldü dişi kuluçkadaydı 5 yumurta vardı altında şuan 4 yavru çıktı ama 3 gün geçmesine rağmen 5. yavru çıkmadı yumurtaya baktım kırmızı ve ağır ama üzerine dışkı yapışmış sizce kuş çıkamamışmıdır ? kuşlar yumurtaların kaçıncı gününde çıktılar bilmiyorum ama ikisi 1er gün ikiside 2 şer gün aralıklarla çıktı 4. yumurta ile 5. yumurta arasında 1 gün vardı yumurtadan ses gelmiyor sizce ne yapayım ?

2. Romeo

Romeo Guest

Her zaman bir yumurta sona kalır ve uzun süre çıkmaz.Bence 1 hafta daha bekle çıkacaktır

3. Ahmet Yusuf TAŞ

Dişi kuş 5. yumurtayı 4. yumurtadan 1 gün sonra yumurtladı ancak 4. yavru çıkalı 3 gün oluyor sizce bu normalmi ?

Sayfayı Paylaş