Karadeniz Pet

Son zamanlarda halsizlik (FOTOĞRAF)

brunomars

Meraklı Üye
Arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız gibi yavru erkek muhabbet kuşum son zamanlarda halsizleşti önceden kafesin içinde oyunlar yapar bir yandan bir yana giderdi ve uçuşlarında bir şey gözlemledim çok iyi manevralar ypaıyor çok hızlı uçuyor ve istediği yere konabiliyor sorunsuz ama uçarken sanki uçmayı yeni öğrenmiş acemi bir kuş gibi kanatları sanki birbirine vuruyor gibi ses çıkıyorönceden yoktu bu. Neyse halsizlik konumuza dönelim yemini yiyiyor dışkısı sağlıklı gözüküyor vitamin ve kum veriyorum, kafesten dışarı çıkardığımda aynanın yanına gittiğindede kendi kendine uçmaya sesler çıkarmaya başlıyor ama kafesdeyken halsiz duruyor önceden salıncağında uyur orada kalırdı ama artık arka tarafta tüneğin gaga tşaı olan kısmında kalıyor hep, ne yapmalıyım acaba ? Bir sorun mu var? Bu arada çoğunlukla ilk fotğoraftaki gibi arkası dönük duruyor bizlere. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hayır sadece yem veriyorum? Ama bayağı yiyor.

Kuşunuz 2-4 aylık civarı haftada 2-3 gün mama hazırlayıp verin,Temel olarak bebe bisküvisi, havuç, haşlanmış yumurta vermelisiniz, Forumda detaylı mama tarifleride var ama mutlaka mama hazırlayıp kuşunuza verin daha sağlıklı ve canlı olacaktır.

Geri