Karadeniz Pet

sonuc ne olur

Ahmed Demir

Onursal Üye
Arkadslar evvelsi gun muhabbet kusu cifti aldim uc saatlik yoldan geldiler erkek 5 yasinda dun ogleden sonra tunekde duramamaya basladi gece goz kararmasi bas donmesi yasiyor gibi hareketler yapiyor ayakta duramamaya basladi ciglik atiyor vucudu yan duruyor yatiyor sabit tutamiyor bir otaraf bir butarafa gidiyor ayirdim esinden tek kafese koydum sabaha kadar sakinlesmis ayaklarinin ustunde duruyor lakin yeme icme yok yuruyemiyor bile suan isteyim malesfki evde yalniz bitakmak zorunda kaldim aksam gerekirse elle besliycem acaba kus neden boyle oldu ilac kullanmam gerekirse neyi tavsiye edersiniz eski saglikli haline donme ihtimali varmi yardimci olacak herkese tesekkurler

Son düzenleme:
Cevap: sonuc ne olur

merhaba çok fazla tecrübeli sayılmam ama sanırım araba tutmuş olabilir bir iki güne toparlar inşaallah

Arabalardaki G kuvveti insanlar icin zararli degil ancak kuslar icin cok zararlidir , mesela ucaktaki G kuvvetide insanlar icin cok zararlidir , bu yuzden beyin bilinc kaybi dahi yasyabiliyor , 3 saatlik yol kusunuz icin yorucu olmustur elini yuzunu yikayin afacanin yemini suyunu verin vitamin takviyesi vs. Kendine gelir

Yardimlariniz icin tesekkur ederim nasip kismet diyorum hayalimde yavru almak varken bunlari yasadik bazen olmayinca zorlamamak gerekiyor galiba

Geri