Karadeniz Pet

sonunda alıştı

selen canaydın bedel

Onursal Üye
2 2,5 senedir erkek çok korkuyordu ürkekti bize karşı ama son aldığımız kızımız sayesinde artık elimizden mama yiyor..omuzumuzda,başımızda geziyor :D mutlu oldum ve paylaşmak istedim :)

benimkiler çıkınca girmiyo bende hep açık kalsın istiyorum ama .s

ilk başta bizimkilerde çıkıyorlardı ama kapıyı bulamıyorlardı yavaş yavaş zaman geçtikçe öğrendiler :D hatta oğlumuz sağ taraftan sol taraftan hep denemişt ve bize bakıp cak cak diye ötmeye başlamıştı..(sanki acıktım ama kapıyı bulamıyorum anne baba sokun beni içeri) der gibi bakıyordu :D:D inşallah sizinkilerde alışır..

ilk başta bizimkilerde çıkıyorlardı ama kapıyı bulamıyorlardı yavaş yavaş zaman geçtikçe öğrendiler :D hatta oğlumuz sağ taraftan sol taraftan hep denemişt ve bize bakıp cak cak diye ötmeye başlamıştı..(sanki acıktım ama kapıyı bulamıyorum anne baba sokun beni içeri) der gibi bakıyordu :D:D inşallah sizinkilerde alışır..

ben 4 senedir besliyorum kapıyıda çok iyi biliyorlar :) ama çıkınca girmiyolar acıkınca yem yeyeip hemen geri çıkıolar

Gerçekten takdir edilesi bir olay. Hele ki 1 seneden sonra. Benim yabani erkek bir türlü alışamadı ürküyor diye de çok fazla karışmıyorum doğrusu.

Gerçekten takdir edilesi bir olay. Hele ki 1 seneden sonra. Benim yabani erkek bir türlü alışamadı ürküyor diye de çok fazla karışmıyorum doğrusu.

:) yeni kızımız sayesinde .. sanırım eş tutmadığı için bırakmışlar kuşçuya..alışıktı bikaç gün erkek dövmeye kalktı falan ama bizim kızımız sabırlı çıktı :D sonuç mükemmel ötesi..kızımız nereye erkek oraya..saatlerce kaşınmalar öpüşmeler :D

Geri