petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sonunda alıştı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve selen canaydın bedel tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    2 2,5 senedir erkek çok korkuyordu ürkekti bize karşı ama son aldığımız kızımız sayesinde artık elimizden mama yiyor..omuzumuzda,başımızda geziyor :D mutlu oldum ve paylaşmak istedim :)

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Size alışmasına çok sevindim :)

3. Yılmaz Ç.
    Gizli

Tam tersi olur diye biliyordum ama hayret :)

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    bizde tam tersi olur diye biliyorduk :) kafesin kapısı hep açıktır istediklerinde çıkar gezerler istediklerinde evlerine girerler.. :)

5. Mikail ÖZKAN
    Gizli

benimkiler çıkınca girmiyo bende hep açık kalsın istiyorum ama .s

6. Mikail ÖZKAN
    Gizli

sen nasıl alıştırdın kafese geri giriyolarmı?

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ilk başta bizimkilerde çıkıyorlardı ama kapıyı bulamıyorlardı yavaş yavaş zaman geçtikçe öğrendiler :D hatta oğlumuz sağ taraftan sol taraftan hep denemişt ve bize bakıp cak cak diye ötmeye başlamıştı..(sanki acıktım ama kapıyı bulamıyorum anne baba sokun beni içeri) der gibi bakıyordu :D:D inşallah sizinkilerde alışır..

8. Mikail ÖZKAN
    Gizli

ben 4 senedir besliyorum kapıyıda çok iyi biliyorlar :) ama çıkınca girmiyolar acıkınca yem yeyeip hemen geri çıkıolar

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    :) bilemiyorum ne desem boş

10. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    alıştırmadım ki zamanla alıştılar :)

11. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Benimkide elime geliyo :) özel olarak uğraşmadım. kafesten salıncada kendileri geri giriyordu 1 saat sonra. artık salmıyorum :D yavru yapsınlar

12. Sevtap DERİN
    Gizli

Gerçekten takdir edilesi bir olay. Hele ki 1 seneden sonra. Benim yabani erkek bir türlü alışamadı ürküyor diye de çok fazla karışmıyorum doğrusu.

13. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    :) yeni kızımız sayesinde .. sanırım eş tutmadığı için bırakmışlar kuşçuya..alışıktı bikaç gün erkek dövmeye kalktı falan ama bizim kızımız sabırlı çıktı :D sonuç mükemmel ötesi..kızımız nereye erkek oraya..saatlerce kaşınmalar öpüşmeler :D

Sayfayı Paylaş