petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sonunda Başardım :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 9 gün önce aldıgım muhabbet kuşumu kendime alıstırmayı basardım.odaya saldıgımda artık benden kacmıyor parmagımı önüne uzatınca elime atlıyor omzuma koyuyorum saatlerce en az yarım saat evin odalarını geziyoruz ve iki kere elimden yem yedi :D
    kagıttan top yaptım önüne attım pek ilgisini cekmedi az oynadı didikledi sonra durdu ama az ötüyo 2 saatte bir ötüyo ve fazla hareket etmek istemiyor acaba hastamı yada baska bişeyimi var.simdi kendime alıstırdım ona baska ne şekilde egitebilirim ne ögretebilirim bi yardım edin su kardesinize :D

#1 İsmail GÜLPINAR, 14 Eylül 2013
    Son düzenleme: 14 Eylül 2013
  2. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Güzel senin adına sevindim dostum :)
    Eğer parmağına çıkıyorsa bu senin için en güzel, onu konuşturabilmek içinde güzel bir dönem. Sabahları zihinleri boş olur, o zamanlar sürekli kelime tekrarla 1 aydan etkisini görürsün :)

3. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler abi :D

4. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim 9 günde bu kadar eğittiysen 3-4 ay sonrasını sen düşün artık. ilgini kesmeden devam ettir

Sayfayı Paylaş