petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sonunda bızımde bebişlerimiz olduu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat kanuncu tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. murat kanuncu

Arkadaslar erkek kusumu yavruyken 2 aylıken alıp 2 yasına kadar besledım sonra 3 tane dısı aldım 6 sar arayla durdular 3. Dısı kus sonunda oldu ve yumurladılar hemde tavanda fılan asılı degıllerdı halının bı kosesınde kafesı orda duryor bugunde yumurtadan cıktı bı tanesı sıze tavsıyem 4 ay bekleyıdınz hıc tık yok degıstırın kusu hatta benım en son kullandıgım teknık erkek kusumu dısı kuşlaarın bulundugu kafese attım ve dısı kus dırek buna atladı o kusu aldım getırdgımın 2. Gunu cıftestıler ve 3 ay sonrada yumurladı sızın begendınız renk onemlı degıl dısıde onlar anlasacak sız degıl:d:d:d:d:d

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun :)

3. muhammet aslan

muhammet aslan New Member

Beğenileri:
    0
    Hayirli olsun

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun.

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun.

6. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    bende goturup salmıom dısı ıle erkegı gotruom komple degıstrırom eslı dıe alıom 1,5 hafta olduu opusuolar erkek kur yapıo dısıye dısı gaga atıo dısı yanasıo erkege ole opusuolar gelırmıkı benımde yumurtalar acaba

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşaallah gözünüz aydın olsun

Sayfayı Paylaş