Karadeniz Pet

sonunda çiftleşmeye başladılar

• Konbuyu başlatan Halis ÖZKAN
  • Başlangıç tarihi
eyvallah kardesim ya hacı bekler gıbı bekledım bunları varya

Bilmezmiyim abi. sonunda satıyorum ne var ne yok delirttiler beni.

eyvallah mehmet .ezel gecenlerde bende senın gıbı dusundum ama yaz ayına yenı gırıyoruz belkı verım alabılırsız ılerleyen haftalarda bırazdaha sabret emegının karsılıgını barı al sonra satarsın satacaksan

eyvallah mehmet .ezel gecenlerde bende senın gıbı dusundum ama yaz ayına yenı gırıyoruz belkı verım alabılırsız ılerleyen haftalarda bırazdaha sabret emegının karsılıgını barı al sonra satarsın satacaksan

Bakalım abi hayırlısı, inşallah dediğin gibi olur.

özel hayatların magazinleşmesine karşıyım !!1111!!! :D :D

özel hayatların magazinleşmesine karşıyım !!1111!!! :D :D

599956_detay.jpg

Hocam bu resim daha öncemi çekildi yoksa yenimi yani çiftleşen kuşları kafesten çıkartıp elinize mi alıyorsunuz?

maşaallah...hayırlı olsun ne güzel ben 4 aydır bekliyorum artık pes ettim...bir üretici arkadaşa götürecem atacam salmaya kimle anlaşırlarsa onu alacam...bunlardan hayır yok...sizin dişi erkekten daha mı iri yarı ne ...benim erkek dişiden korkuyor yanına yanaşamıyor :)

Halis abi bendede çift var kur yapıyorlarr öpüşüyorlar kaşıyorlar birbirlerini dişi yuvalığa girip yuvalığı gagalıyo erkek kapıdan bakıyo ne zaman çiftleşirler sanki birbirlerine kusuyorlar ?

Kartal1967 sizin kuşlarınız çiftleşmiş ya da çiftleşmeye hazırlanıyorlar dişi yuvalığı hazırlıyor dediğinize göre :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

yalnız ev petsop gibi keske bende yapabilsem :D basımda ıkı adet eli sopalı anadolu kaplanı var

Kuşlara tebrikler sizede iyi yavrular dilerim :)