Karadeniz Pet

Sonunda Çiftleştiler :)

slowlyyy

Meraklı Üye

Arkadaşlar sonunda mubişlerimin çiftleştiğini gördüm.Bu benim bu dünyadaki en güzel anlarımdan biri oldu.Allah inşallah sizede nasip eder :)

İlk tebrik eden ben olayım, bir sürü sağlıklı tatlı yavruları olur inşallah :)

Maşallah, bizimkiler 1 haftadır "benim gördüğüm" tam 5 kez çiftleştiler. Gözümüz yollarda bekliyoruz. :D Hatta bu sabah işe giderken bir baktım, çarşı pazar karışmış. :D

İlk tebrik eden ben olayım, bir sürü sağlıklı tatlı yavruları olur inşallah :)
teşekkür ederim sağlıklı olsunlarda :)
Maşallah, bizimkiler 1 haftadır "benim gördüğüm" tam 5 kez çiftleştiler. Gözümüz yollarda bekliyoruz. :D Hatta bu sabah işe giderken bir baktım, çarşı pazar karışmış. :D
Çarşı pazar baya karışıyormuş onu iyi gördüm :D bende daha yeni gördüm bakalım artık bekleme moduna girdik :D

Gözünüz aydın beni ilerde 20 gündür ciftlesiyor ama henüz dişi hiç yuvaya girmedi kapısından bile geçmiyor

Gözünüz aydın beni ilerde 20 gündür ciftlesiyor ama henüz dişi hiç yuvaya girmedi kapısından bile geçmiyor
Valla benim dişi 20 gündür yuvaya girip çıkıyodu bende sabah gördüm çiftleştiklerini şaşırdım yarım saat kadar izledim 6 yada 7 defa çiftleştiler :D şimdi yuvayı parçalayacakmış gibi kemiriyo inşallah yumurtlar :)

Valla benim dişi 20 gündür yuvaya girip çıkıyodu bende sabah gördüm çiftleştiklerini şaşırdım yarım saat kadar izledim 6 yada 7 defa çiftleştiler :D şimdi yuvayı parçalayacakmış gibi kemiriyo inşallah yumurtlar :)
Inşallah benimkine yuvaliga ilgi gösterir hergün ciftlesiyorlar yumurta yok

Geri