Karadeniz Pet

sonunda çiftleştirmeyi başardım.

berkecakil

Meraklı Üye
arkadaşlar yaklaşık 45 gündür çiftleştirmeye çalışıyordum bugün gözlerimle gördüm erkek dişiye yem kustu ardından hemen üzerine çıktı fakat fazla kalmadı üzerinde. bir kaç gündür zaten şüpheleniyordum. dişinin dışkısı baya büyüdü. kumu çok tüketiyor kalamar kemiğinide çok kemiriyordu. sürekli yuvada dışarı çok az çıkıyor. çiftleştiklerinide görünce çok mutlu oldum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

çiftleştikten kaç gün sonra yumurta gelir arkadaşlar

7-10 gün içersinde ilk yumurta gelebilir hadi hayırlı olsun

hayırlı olsun, darısı başımıza :)

Hayırlı olsun darısı olmayanların başına:)

O goruntuyu gormeyeli coook zaman oldu gormesemde olur gizli yapsinlar raziymda artik yapsinlar yani :)

ya arkadaşlar allah hayırlısı ne ise onu versin en başta allah olmayanlarada versin.2013 aralıkta bir çift kuş almıştım eve geldiler yem kusuyorlar birbirlerini kaşıyorlar 2 hafta sonra yuvalık taktım bu seferde bişrbirlerinin yüzüne bile bakmadılar. bende bu çifti değiştirmeye karar verdim. çok araştırdım 2 tane petshop buldum. bunların kuşlarını çok övdüler. bu petshopcılar aynı zamanda üreticiler. damızlık dişiyi birinden damızlık erkeği birinden aldım. 3 hafta içinde çiftleştiler. bu arada mamalarını eksik eksik etmedim. kızıştırıcı bir karışım verdi petshopcı bunu kullan çok iyidir dedi. onuda kullandım. her gün öğlenden sonraları yavru muhabbet kuşu sesi dinlettim. en sonunda başardım

kavuşursunuz inşallah yavrulara :)

arkadaşlar yaklaşık 45 gündür çiftleştirmeye çalışıyordum bugün gözlerimle gördüm erkek dişiye yem kustu ardından hemen üzerine çıktı fakat fazla kalmadı üzerinde. bir kaç gündür zaten şüpheleniyordum. dişinin dışkısı baya büyüdü. kumu çok tüketiyor kalamar kemiğinide çok kemiriyordu. sürekli yuvada dışarı çok az çıkıyor. çiftleştiklerinide görünce çok mutlu oldum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

çiftleştikten kaç gün sonra yumurta gelir arkadaşlar

çiftleştirmeye çalışanıda ilk defa görüyorum .)

maşallah ilkse boş cıka bilir

Geri