Karadeniz Pet

sonunda girdiler

• Konbuyu başlatan Mikail ÖZKAN
  • Başlangıç tarihi
M

Mikail ÖZKAN

Guest
arkadaşlar kaç gündür HİNT BÜLBÜLERİM yuvaya girmiyor diye konu açıp duruyordum bugun baktım az önce yuvanın içinde 2 side yatıyo şimdi neler yapmam gerek ne zaman yumurta gelir acaba

Erkek olan yuvayı hazırlayacak. Hazır hissettiklerinde çiftleşmeye başlarlar çiftleşmeden 3-4 gün sonra da yumurta alırsın :) hayırlı olsun

Hadi gözünüz aydın

arkadaşlar nasıl sevinçliyim bilemesiniz şu anda yuvanın dibindeki bütün ipleri yuvaya götürmüşler biraz daha ip attım ben ne kadar daha atmam gerek bilgisayar dolabının üstünde duruyorlar hiç ellemiom rahatsız etmiom

Onlar ne bulsa taşımaya başlar zaten :) ben de yeni başladım bu işe :) ilk yavrularım iki üç gün içinde çıkacak ama internette yazanlara göre ilk yumurtadan sonra yuva malzemelerini kaldırman gerekiyormuş ama bana kalırsa onlara yeterli gelince zaten yuvaya taşımayı bırakırlar

Onlar ne bulsa taşımaya başlar zaten :) ben de yeni başladım bu işe :) ilk yavrularım iki üç gün içinde çıkacak ama internette yazanlara göre ilk yumurtadan sonra yuva malzemelerini kaldırman gerekiyormuş ama bana kalırsa onlara yeterli gelince zaten yuvaya taşımayı bırakırlar

sizede hayırlı olsun işllah 2 mizde sağlıklı yavrular alırız

Hayırlı olsun yumurta ve yavru resimlerinide bekleriz :)

Hayırlı olsun, muhabbetlere oranla daha kolay yavru alındığı apaçık ortada. :D

Gözün aydın hadi bakalım hayırlı olsun :)

Geri