petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sonunda girdiler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mikail ÖZKAN tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mikail ÖZKAN
    Gizli

arkadaşlar kaç gündür HİNT BÜLBÜLERİM yuvaya girmiyor diye konu açıp duruyordum bugun baktım az önce yuvanın içinde 2 side yatıyo şimdi neler yapmam gerek ne zaman yumurta gelir acaba

2. Aysetursak
    Gizli

Erkek olan yuvayı hazırlayacak. Hazır hissettiklerinde çiftleşmeye başlarlar çiftleşmeden 3-4 gün sonra da yumurta alırsın :) hayırlı olsun

3. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Hadi gözünüz aydın

4. Mikail ÖZKAN
    Gizli

arkadaşlar nasıl sevinçliyim bilemesiniz şu anda yuvanın dibindeki bütün ipleri yuvaya götürmüşler biraz daha ip attım ben ne kadar daha atmam gerek bilgisayar dolabının üstünde duruyorlar hiç ellemiom rahatsız etmiom

5. Aysetursak
    Gizli

Onlar ne bulsa taşımaya başlar zaten :) ben de yeni başladım bu işe :) ilk yavrularım iki üç gün içinde çıkacak ama internette yazanlara göre ilk yumurtadan sonra yuva malzemelerini kaldırman gerekiyormuş ama bana kalırsa onlara yeterli gelince zaten yuvaya taşımayı bırakırlar

6. Mikail ÖZKAN
    Gizli

sizede hayırlı olsun işllah 2 mizde sağlıklı yavrular alırız

7. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Hayırlı olsun yumurta ve yavru resimlerinide bekleriz :)

8. Sevtap DERİN
    Gizli

Hayırlı olsun, muhabbetlere oranla daha kolay yavru alındığı apaçık ortada. :D

9. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

hadi gözünüz aydın

10. Mikail ÖZKAN
    Gizli

saolasın ilk yumurtanın resmi burda görülcek işllah

11. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Gözün aydın hadi bakalım hayırlı olsun :)

Sayfayı Paylaş