Karadeniz Pet

sonunda kuşlarım çiftleşti :)

bettikler

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşları iki ay önce aldım uzun zamandır bekliyorum ve sonunda bugun çiftleştiklerini gördüm :) uzun zamandır dişi kuş direnip duruyordu erkek kur yaparken altına yatmıyor tabiri caizse sırık gibi dikilip erkeği gagalıyordu bugun erkek kur yaparken hemen kuyruğu kaldırdı öne eğildi erkek sonunda ustune cıktı.son bi haftadır mamasında değişiklik yaptım mama içeriğiindeki tavuk yumurtası yerine bıldırcın yumurtası rendeledim artı olarak daha once konusunu actığım miravit vitamini suyuna ekledım şükur bugun çiftleştiklerini gordum yakında yumurtalar gelir inşallah.

Son düzenleme:
gözünüz aydın hayırlısıyla yavrularınız olur inşallah

Hadi gözünüz aydın inşallah yavruların fotolarını da paylaşırsınız.

Gözünüz aydın hocam foto isteriz sonraki zamanlar için.

Gözünüz aydın hocam foto isteriz sonraki zamanlar için.

ne demek hocam forumun bu konuda bana çok yardımı oldu daha öncede beslemiştim ama o zamanlar bu işi baya bi acemi yapmısız butun arkadaşlardan teşekkur ederim iyiki böyle bi forum var

Bol yavrulu bir kuluçka süresi olur inşallah.

Hayırlı olsun inşallah yavrularını da görürsünüz.

hayvan beslemek insana sabrı öğretiyor...

Darısı benim başıma inşallah

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hadi hayırlı olsun..
benim yerli çiftlerinde erkek kızgın dişinin keyfini bekliyoruz... vermeyince vermiyo :)))))))))

hadi hayırlı olsun..
benim yerli çiftlerinde erkek kızgın dişinin keyfini bekliyoruz... vermeyince vermiyo :)))))))))

zamanla veriyo hocam :) biraz bakım biraz sabır etmek gerekiyormuş

az önce baktım dişinin kanatlar kuyruk düşmeye başlamıs asırı sekilde kalamar kemiğini tüketiyor

bu işin başı zaten sabır bakım+sabır=mutlu son :)

Geri