Karadeniz Pet

Sonunda kuşum alıştı

• Konbuyu başlatan nur erim
  • Başlangıç tarihi
N

nur erim

Guest
Arkadaşlar on beş günlük bir sürenin ardında kuşum bana alıştı maşallah kafeste durmuyor hep dışarıda olmak istiyor üzerime konuyor kendini henüz sevdirmiyor ama oda zamanla olur inşallah alışma sürecinde bilgi ve tecrübelerinden yararlandığım herkese özelliklede bir konusundan çok yararlandığım BURAKBASKAN'A çok teşekkür ederim:)
56abedd9aefe8f72544f85a53ce569e0.jpg

Formül elinizden yem yedirmek ve sevgi.

nasıl alıştırdınızzzzzz banada anlatırmısınızz ?

Son düzenleme:
cok iyi zamanla dahada iyi olcak aynen devam Masallah kusunuzda cok güzelmis

Formül elinizden yem yedirmek ve sevgi.
Kesinlikle aslında elimdende yem yemedi ama tek sevgide yetti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:36 -->-> Daha önceki mesaj 20:35 --

cok iyi zamanla dahada iyi olcak aynen devam Masallah kusunuzda cok güzelmis
Teşekkürler:) 15gündür forumda pek aktif olmadım boş zamanlarımı onunla geçiriyorum

nasıl alıştırdınızzz bu arada kuşun çokk tatlıııı :)

Son düzenleme:
İlk defa duyuyorum ve bana hiç mantıklı gelmedi bilgili kişilere danışmadan kesinlikle verme

[/COLOR]6 yaşından beri kuş besliyomuş dediğim kuşçu ve güzzellik yarışmalarına kuş gönderiyo normal bizim gibi saçı çıkan kuşları felan var kendi kuşlarınıda şuana kadar dediğim gibi bebek vitamini vermiş hastalıarı hemen iyileşmiş ne kadar güvenebilirm

Son düzenleme:
İlk defa duyuyorum ve bana hiç mantıklı gelmedi bilgili kişilere danışmadan kesinlikle verme

[/COLOR]6 yaşından beri kuş besliyomuş dediğim kuşçu ve güzzellik yarışmalarına kuş gönderiyo normal bizim gibi saçı çıkan kuşları felan var kendi kuşlarınıda şuana kadar dediğim gibi bebek vitamini vermiş hastalıarı hemen iyileşmiş ne kadar güvenebilirm
Bilemiyorum şimdi dediğim gibi ilk defa duyduğum için garipsedim benim aklım pek yatmadı ama sizin bileceğiniz iş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/showthread.php?t=28599

Yavru kuş Nasıl Alıştırılır... Bu konuyu okuyabilirsiniz bana çok yardımcı oldu
nasıl alıştırdınızzz bu arada kuşun çokk tatlıııı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

Arkadaşlar kuşum alıştı alışmasına ama sadece bana alıştı ailemden hala korkuyor sanırım onunla hep ben ilgilendiğim için aileme nasıl alısır

ailende senin kadar ilgilenmeye çalışması lazım sen ilk başta nasıl kendinealıştırmaya başladıysan aynılarını ailenide yaptır :)

Ailemin pek vakti olucağını sanmıyorum zamanla benimser umarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:28 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

Az önce dalgın anından yararlanıp gıdısını bir güzel sevdim ama elimi çekince bir daha sevdirmedi birde elime konunca sürekli ısırıyor zamanla bırakırmı yoksa büyüdüğü zaman yandık

iisirdigi zaman gagasina hafifce üfleyin o yaptigini sevmedigini anlasin yoksa oyun icinde issirir ve biraz kizin issirinca sevmedigini anlayin bakisindan anlar issirmayi keser zamanla

iisirdigi zaman gagasina hafifce üfleyin o yaptigini sevmedigini anlasin yoksa oyun icinde issirir ve biraz kizin issirinca sevmedigini anlayin bakisindan anlar issirmayi keser zamanla
Peki teşekkürler inşallah işe yarar bizimki baya inatçıda

Geri