Karadeniz Pet

Sonunda kuşumu aldım. Bakar mısınız?

Teşekkürler yorumunuz için mama tarifini bulup yapacağım bide vitaminli suyu 3 4 güne çıkarıyım daha kolay atlatsın. Acaba ne zaman biter tüy dökmesi?

Nasıl kuşun durumu ? ben de sizinkine benzeyen 5 haftalık bir erkek aldım :)

Kuşunuz %100 erkek. Dişi filan değil. Çok sağlıklı maşallah.

Arkadaşlar kuşum maşallah çok sağlıklı duruyor. Oradan oraya uçup duruyor. Bir de kaka sorunu olmasa daha mutlu olacağım :) Fakat bir sorunum daha var 100 günlük olmadı bile ama sürekli çiftleşme peşinde. Yanına eş almak istiyorum ama daha çok erken ne yapmalıyım. Kuşu da küçük almak istiyorum. Ama Cancan zarar verir diye korkuyorum. Ne yapmalıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

Cancanın son hali :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben size kendi düşüncemi söyleyeyim henüz belli değil ama erkekte olabilir. Böyle bir durumda anlamanın tek yolu şu davranışları:
-Isırıyor mu?
-Hırçın mı ?
-Ele gelmiyor mu ?
-Kaçıyor mu ?
Eğer uysalsa sana sıcak davranıyorsa kaçmıyorsa erkektir. Umarım bu cevap sana yardımcı olmuştur.

aynayla oynadıkları zaman eş istiyorlar gibi olur, aynaya tutmayın kuşu, kullanmayın...

Ben size kendi düşüncemi söyleyeyim henüz belli değil ama erkekte olabilir. Böyle bir durumda anlamanın tek yolu şu davranışları:
-Isırıyor mu?
-Hırçın mı ?
-Ele gelmiyor mu ?
-Kaçıyor mu ?
Eğer uysalsa sana sıcak davranıyorsa kaçmıyorsa erkektir. Umarım bu cevap sana yardımcı olmuştur.

Öncelikle kuşum %100 erkek hatta 3 aylık olmasına rağmen kızışmış bir erkek. Parmağıma yem kusup çiftleşmeye çalışıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:37 --

aynayla oynadıkları zaman eş istiyorlar gibi olur, aynaya tutmayın kuşu, kullanmayın...

Aynanın zararlı olduğunu biliyorum sadece resmini çekebilmek için aynanın önüne koydum. Gerçekten ayna hastası bütün mubişer :D

Öncelikle kuşum %100 erkek hatta 3 aylık olmasına rağmen kızışmış bir erkek. Parmağıma yem kusup çiftleşmeye çalışıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:37 --

Aynanın zararlı olduğunu biliyorum sadece resmini çekebilmek için aynanın önüne koydum. Gerçekten ayna hastası bütün mubişer :D
Benim kuşum da ilginç bir şekilde 3 aylık ve kur yapıyor. Parmağıma kafa falan atıyor.

Benim kuşum da ilginç bir şekilde 3 aylık ve kur yapıyor. Parmağıma kafa falan atıyor.

sizin kuşunuz da diğer yerlilerden daha büyük duruyor mu? Benim ki nerdeyse iki katı diğerlerinden izmir muhabbeti deniliyormuş.

Geri