petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sonunda muradıma erdim. :)

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Sevtap DERİN tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sevtap DERİN

Veeeeeee veeeeeee veeeeeeeeeee sonunda muradıma erdim! Bugün o büyük günü kendi gözlemlerimle yaşadım ve 6-7 aydır sürdürdüğüm mücadeleden galip çıktım! Bu kız niye bu kadar sevinçli demeyin sonunda kuşlarım çiftleşti! Benden mutlusu yok bugün. :D Umarım bol yavrular alırım. Bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim...

2. by_eyk

by_eyk Guest

E hadi hayırlı olsun..Darısı benim gibi bekleyenlerin başına.. :D

3. Sevtap DERİN

Çok teşekkür ederim. :) Valla bir ara ümidimi kaybetmiştim bende ama sonunda muradıma erdim. :)

4. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Hayırlısı olsun Darısı bizim başımıza . :)

5. Zeliha BAŞER

Gözün aydın Sevtap, umarım şöyle helal süt emmiş çıtır dişi torunların olur. ;) Çoko aşkım demeyi de öğrendi hani, haberin olsun. :p

6. Eren ERDEM

Hadi gözün aydın :D

Torunların resimlerini bekliyoruz :D

7. Sevtap DERİN

Herkese çok teşekkürler darısıı inşallah sizlerin başına. :D Zelihaaa Çoko'yu torunuma alacağım haberin olsun. :D

8. Tevfik AKTUNÇ

Hadi hayırlı olsun bakalım :)

9. Sevtap DERİN

Tevfik çok teşekkür ederim yaklaşık 1-2 saattir pişmiş kelle gibi sırıtıp duruyorum. :D Çok mesudum aman Allah'ım. :D Dualarım kabul oldu.:p

10. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hadi hayırlı olsun umarım saglıklı güzel yavrular alırsınız

11. Sinan Şimşek

Hayırlı olsun...

12. Sevtap DERİN

İnşallah Onur, teşekkürler. Topaç gibi yavrularım olacak. :)

13. Tevfik AKTUNÇ

Senin kuşları ben kucağıma alayım, sende şemsiye tut. Darısı başıma darısı başıma diye sallayım, benimde olsun :)

14. Sevtap DERİN

An itibarı ile 2. defa çiftleştiler. :) Tevfik darısıı başına valla ben çok beklemiştim ah ah. :D

15. Tevfik AKTUNÇ

Benim kuşlar çiftleşiyor ama boşa gidiyor galiba, yumurtalığa falan girme yok :) Bu arada benim jumbo'yu eklicem akşama bir sorun olmazsa:)

16. Sevtap DERİN

Uuu bakacağım senin jumbo'ya. Bakalım belki benimkinin de boş çıkar...

17. Tevfik AKTUNÇ

Öyle demiyeydin iyidi, boşa gitmez inşallah bu bekleyiş fazlada heyecanlanmada sakin ol biraz otur yerine derin nefes al :) Annen demiyor mu kalk soğan doğra diye? :D

18. Sevtap DERİN

Aahahahahaha yok demiyor. :D Ama heyecanlıyım ilk olacak ne yapayım. :D Neyse gidip soğan doğrayayım:p

19. Tevfik AKTUNÇ

O heyecan olur ya :cool: :) Espiriyi güzelce karşılamana sevindim :) Teşekkürler :)

20. Süleyman Mert DEMİRSOY

Senin adına çok sevindim Sevtap abla. Fotoğraf bekliyorum :D

Sayfayı Paylaş