Karadeniz Pet

Sonunda muradıma erdim. :)

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
S

Sevtap DERİN

Guest
Veeeeeee veeeeeee veeeeeeeeeee sonunda muradıma erdim! Bugün o büyük günü kendi gözlemlerimle yaşadım ve 6-7 aydır sürdürdüğüm mücadeleden galip çıktım! Bu kız niye bu kadar sevinçli demeyin sonunda kuşlarım çiftleşti! Benden mutlusu yok bugün. :D Umarım bol yavrular alırım. Bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim...

E hadi hayırlı olsun..Darısı benim gibi bekleyenlerin başına.. :D

Hayırlısı olsun Darısı bizim başımıza . :)

Veeeeeee veeeeeee veeeeeeeeeee sonunda muradıma erdim! Bugün o büyük günü kendi gözlemlerimle yaşadım ve 6-7 aydır sürdürdüğüm mücadeleden galip çıktım! Bu kız niye bu kadar sevinçli demeyin sonunda kuşlarım çiftleşti! Benden mutlusu yok bugün. :D Umarım bol yavrular alırım. Bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim...

Gözün aydın Sevtap, umarım şöyle helal süt emmiş çıtır dişi torunların olur. ;) Çoko aşkım demeyi de öğrendi hani, haberin olsun. :p

Hadi gözün aydın :D

Torunların resimlerini bekliyoruz :D

Herkese çok teşekkürler darısıı inşallah sizlerin başına. :D Zelihaaa Çoko'yu torunuma alacağım haberin olsun. :D

hadi hayırlı olsun umarım saglıklı güzel yavrular alırsınız

Tevfik çok teşekkür ederim yaklaşık 1-2 saattir pişmiş kelle gibi sırıtıp duruyorum. :D Çok mesudum aman Allah'ım. :D Dualarım kabul oldu.:p

Senin kuşları ben kucağıma alayım, sende şemsiye tut. Darısı başıma darısı başıma diye sallayım, benimde olsun :)

Öyle demiyeydin iyidi, boşa gitmez inşallah bu bekleyiş fazlada heyecanlanmada sakin ol biraz otur yerine derin nefes al :) Annen demiyor mu kalk soğan doğra diye? :D

Aahahahahaha yok demiyor. :D Ama heyecanlıyım ilk olacak ne yapayım. :D Neyse gidip soğan doğrayayım:p

Senin adına çok sevindim Sevtap abla. Fotoğraf bekliyorum :D