Karadeniz Pet

Sonunda muradıma erdim. :)

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
Sağlıklı güzel yavrular alırsınız inş. onlarıda ilgiye sevgiye boğarsınız :D

Teşekkür ederim Süleyman senin duan mı tuttu acaba:p Senin politikanı uygulayarak nazar değmesin diye büyümeden koymam bende. :D

Yavrular çıksın da istediğin zaman koy Sevtap ablam.Ben koydum artık resimleri :)Yarın diğer sanşlı yavruyu çıkarcam dışarıya beyazlı olanı koyucam resimlerini :D

Hayırlı olsunn. Artık torun sevme zamanın gelmıstı canım :D

Masallah gozunuz aydın ...umarim bol yavrulu bir kulucka donemi gecirirler..

Sizler o duyguyu yasadikca inanin bizler daha cok mutlu oluyoruz..Allah herkese mubislerinden yavru almayi nasip etsin.Sonucta o kadar emek veriliyor ve onlarin yavrulamalari icin dört gozle bekleniyor..

Arkadaşlar yuvanın içine talaş, kum, yem hangisini koyuyorsunuz yoksa boş mu? Herkes farklı birşey söylüyor. 9 aylık oldular dişi çok koyu kahverengi erkek masmavı. Mama yaptım verdım yemedıler 1 gün durdu önlerinde

Mamanin kivamini tutturamazsaniz yemezler..Yuvaliga talas koymaniz gerekli..

Veeeeeee veeeeeee veeeeeeeeeee sonunda muradıma erdim! Bugün o büyük günü kendi gözlemlerimle yaşadım ve 6-7 aydır sürdürdüğüm mücadeleden galip çıktım! Bu kız niye bu kadar sevinçli demeyin sonunda kuşlarım çiftleşti! Benden mutlusu yok bugün. :D Umarım bol yavrular alırım. Bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim...

Gözün aydın Sevtap. Seninde dedigin gibi sonunda muradına erdin. Saglıklı ve bol yavrulu olsunlar ;)

Çok çok teşekkür ederim herkese. :) Yavrularım olsun o zaman görün bir de mutluluğumu. :D