Karadeniz Pet

Sonunda oldu

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
Evet yuvaya girmeyen dişimiz bu gün girdi dolaştı kapısında durdu erkek yem kuştu filan bu gün yuva fobisini atı üstünden :)

Umarım tez zamanda yavrular da gelir. Benimkilerde erkek daha meraklı ama bugünlerde dişi de girmeye başladı. Gagası kahverengi değil ama.

Bu dönemde kuşlarımızın enerjilerini yüksek tutmamız gerekiyor arkadaşlar :)

Hevesini kirmak gibi olmasin da benim disi bir aydır girip çıkıyo yuvalık a ama ciftlesme yok :( senin kuşlarda varmı ciftlesme

Maşallah bugün aynı durumu ben yaşadım inşallah gerisi gelir :)

inşşallah gelir bekliyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

Hevesini kirmak gibi olmasin da benim disi bir aydır girip çıkıyo yuvalık a ama ciftlesme yok :( senin kuşlarda varmı ciftlesme

Bende bir şey görmedim daha geceleri bilmiyom artık :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:15 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

Umarım tez zamanda yavrular da gelir. Benimkilerde erkek daha meraklı ama bugünlerde dişi de girmeye başladı. Gagası kahverengi değil ama.

Benimkide kahve rengi değil ama biraz olmuş kahve rengi az biraz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

Bu dönemde kuşlarımızın enerjilerini yüksek tutmamız gerekiyor arkadaşlar :)

Yedikleri önünde yemediklerini döküyolar mama yem özel karışımlar sevmedikleri hemen yere döküp devam ediyola :) her şey var :)

Maşallah gözün aydın hocam yumurtalarda gelir inşallah en kısa zamanda benimkilerde yık yok daha :)

hayırlısı olsun işallah bi düzüne yumurtan olur:)

sabır kardeşim yumurtlarlar

Mrhb yeni çift aldım. Yumurtlaması için ne yapmalıyım?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi