Karadeniz Pet

sonunda olduuu :) :)

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar dün kuşlarımı izliyordum aşağıdan bi baktım erkek dişinin üstüne çıktı 1 2 saniye çiftleşme oldu sonra 1 2 dakka geçti birdaha çıktı yine öyle oldu sonunda çiftleştiler :)))) acayip mutluyum kaç güne yumurtluyor peki çiftleşmeden sonra dişi baya baya giriyor yuvalığa maşallahı eksik etmeyin lüften :)

senin adına sevindim bu arada benim yavru yumurta içinde ölmüş

Maşallah sevindim senin adına inşallah sağlıklı ve güzel yavrular verirler :D

Sabir et dedik sana sezon açıldı illaki olacaktı.

arkadaşlar dün kuşlarımı izliyordum aşağıdan bi baktım erkek dişinin üstüne çıktı 1 2 saniye çiftleşme oldu sonra 1 2 dakka geçti birdaha çıktı yine öyle oldu sonunda çiftleştiler :)))) acayip mutluyum kaç güne yumurtluyor peki çiftleşmeden sonra dişi baya baya giriyor yuvalığa maşallahı eksik etmeyin lüften :)

Hadi hayirli olsun

gerçektende sabrın sonu selametmiş sağolun hocam inşallah doğukan kardeşim Allah sanada nasip eder inş senin kuşlar noldu

Şimdiki erkek sağlıklı dişi aynı erkek arada kur yapıyor dişiyi dışarı çıkarınca ötüyor dişi kafese konunca kur yapıyor filan benim daha çok zamanım var :D

inşallah sende alırsın yavru bi türlü şansın yaver gitmedi :(

Hiç sorma yaw bi türlü yavru alamadım gitti inşallah diğer sefer alırım yuvayı değiştirdim ve tahta tünek koydum yavru ölümüne soğuktandır dediler şimdi ben bunları alıp kendi odama koysam daha sıcak çünkü alışmaları uzun sürer mi

Hiç sorma yaw bi türlü yavru alamadım gitti inşallah diğer sefer alırım yuvayı değiştirdim ve tahta tünek koydum yavru ölümüne soğuktandır dediler şimdi ben bunları alıp kendi odama koysam daha sıcak çünkü alışmaları uzun sürer mi

kuluçka süresini uzatmış olursun sen bilrisin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:31 --

Şimdiki erkek sağlıklı dişi aynı erkek arada kur yapıyor dişiyi dışarı çıkarınca ötüyor dişi kafese konunca kur yapıyor filan benim daha çok zamanım var :D

hiç belli olmuyor o işler :D bi bakmışsın çiftleşiyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

bu arada çiftleşmeden kaç gün sonra yumurta çıkıyor 2 3 saniye yeterlimi yumurta için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

arkadaşlar yorum yokmu kaç güne çıkıyor

Çiftleşme süresi daha da uzayacak ve çiftleşme tutarsa en geç 10-15 gün içinde yumurta gelir.

benimkilerin daha en az 2 ayları var :) hayırlı olsun , inşallah yumurtlar :)

Maşaallah çok çok sevindim

Geri