Karadeniz Pet

sonunda olduuu :) :)

Hayirli olsunn
Benim nie yavrularin olmuyor kac senedir.Bana simdiye kadar anlatirmisiniz kuslari nereye koydunuz ne kadar mama verdini (vb)

Son düzenleme:
Hayirli olsunn
Benim nie yavrularin olmuyor kac senedir.Bana simdiye kadar anlatirmisiniz kuslari nereye koydunuz ne kadar mama verdini (vb)

:D 1 yıldır bende bekliyorum sonunda çiftleştiler yukarıya astığımdan beri kuşlarımda değişiklikler oldu dişim yuvalığa girip çıkmaya başladı 2 hafta girdi çıktı hep dünde çiftleştiler yani yukarı asın ve rahatsız etmeyin mama arada sırada veriyorum nijer veriyorum birde yemi her değiştirirken 1 çay kaşığı nijer katıyorum 1 yemliğe mamanın içindekiler ise yumurta havuç irmik un kurumuş ekmek

:D 1 yıldır bende bekliyorum sonunda çiftleştiler yukarıya astığımdan beri kuşlarımda değişiklikler oldu dişim yuvalığa girip çıkmaya başladı 2 hafta girdi çıktı hep dünde çiftleştiler yani yukarı asın ve rahatsız etmeyin mama arada sırada veriyorum nijer veriyorum birde yemi her değiştirirken 1 çay kaşığı nijer katıyorum 1 yemliğe mamanın içindekiler ise yumurta havuç irmik un kurumuş ekmek
Saolun bende yukariya asacagim ve yem su disinda ilgilenmiyecegim sornak istedigim bir sey var altlarini ne kadar zamanda temizliyorsun

Tebrikler kardeşim sonunda oldu.insallah bir haftaya yumurta gelir.gözün aydın.bak benim yavru büyüdü resim attim

Tebrikler kardeşim sonunda oldu.insallah bir haftaya yumurta gelir.gözün aydın.bak benim yavru büyüdü resim attim

sağolun hocam bakıyorum hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

Saolun bende yukariya asacagim ve yem su disinda ilgilenmiyecegim sornak istedigim bir sey var altlarini ne kadar zamanda temizliyorsun

kafam ne zaman eserse :D belirli bir zaman yok ama 10 gün de bir diyebiliriz

Ustalar benim çiftlerimden birisi 15 gün kadar önce 2 sefer çiftleştiğini gördüm 2 gün sonra yine çiftleştiler. Dişi yuvaya girdi çıktı bazen yuvada bütün güne yakın kaldı. Ama yumurtlamadı. Acaba yumurtamı oluşmamıştır. Bu kuşları aldığım arkadaşta 7 aydır yumurta alamadım demişti. Dişide bir sorun oalbilirmi acaba.

Ustalar benim çiftlerimden birisi 15 gün kadar önce 2 sefer çiftleştiğini gördüm 2 gün sonra yine çiftleştiler. Dişi yuvaya girdi çıktı bazen yuvada bütün güne yakın kaldı. Ama yumurtlamadı. Acaba yumurtamı oluşmamıştır. Bu kuşları aldığım arkadaşta 7 aydır yumurta alamadım demişti. Dişide bir sorun oalbilirmi acaba.

dişi yuvaya yatmaya başladıysa 1 hafta veya 10 güne çıkartır yumurtayı Allahın izniyle

hayırlısı olsun taner darısı benım basıma ınsllah cok sevındım valaha :))
sırada benım kuslar kaldı forumda senle benden baska herkez aldı sımdı sen aldın benımde olur ıns :)

Son düzenleme:
bende daha alamadım :D Dişi istekli bu seferki erkek de istekli gibi artık yapmam gereken beklemek
ama sen 1 yıl beklemişsin inşallah yavru verirler

taner ilk basta kızgınlık yumurtası olur ama ardından gıne sıftlesırler dıe dusunuom yanıltırda dırek 8 tane yumurtlar ıns :)

Yumurta oldugunda hemen forumda paylasin sizden cok ben heyecanlaniyorum

maalesef yok yumurta :) haftaya kadar yumurtlar inşallah kıç bölgesinde hafif büyüme başladı

Benim kuş kendi kendine kur yapıyor acaba eş tutcakalrmı alalı saten 1 hafta oldu :D belki eş tutmaz

çok heyecanlı kuş elimi kafese uzatınca nefes nefese kalıyor kafes içinde yakalanmıyor :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah.İnşallah yumurta gelir.Darısı bizim çiftin başına :).

benim kuş koltuklrın hizasında bir masada köşede.
Yukarıya assam daha mı iyi olur ama odada o şekilde kötü durur :D

Geri