Karadeniz Pet

sonunda yumurta geldi.

ismailt

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar daha öncede konu açmıştım. Uzun uğraşlar vermeme rahmen çifleşme olmuyordu. Bende bunun üzerine 2 hafta ayırma yaptım vitamin mama takviyesi filan. sonra tekrar eşleri attım ama gene sonuç yok en son 2 farklı takımın dişilerini değiştireyim dedim. dişiyi diğer erkeğin yanına atar atmaz yattı altına ve çifleşme oldu. az oncede ilk yumurta geldi. sonuç olarak anladım ki eş olmak cok önemli değil yeteki saglıklı ve kızgın olsun istediğiniz kusla ciftleştire bilirsiniz.

soruya gelinde kaçıncı yumurtadan sonra yatmaya başla ve kacıncı gün yumurtanın dolu olduğu belli olur. inş yavruların fotolarına paylasmak nasip olur. şimdiden tesekkurler

Sağolasın Abi ama anladım ki boşuna eş olmalarını bekliyoruz. salmada sürekli kavga eden kuslardı oysa iyi bakım olunca kuşlar hemen eşe geliyor. böylece istediğim renk kombinasyonu da yapılabilir.

merhaba arkadaşlar daha öncede konu açmıştım. Uzun uğraşlar vermeme rahmen çifleşme olmuyordu. Bende bunun üzerine 2 hafta ayırma yaptım vitamin mama takviyesi filan. sonra tekrar eşleri attım ama gene sonuç yok en son 2 farklı takımın dişilerini değiştireyim dedim. dişiyi diğer erkeğin yanına atar atmaz yattı altına ve çifleşme oldu. az oncede ilk yumurta geldi. sonuç olarak anladım ki eş olmak cok önemli değil yeteki saglıklı ve kızgın olsun istediğiniz kusla ciftleştire bilirsiniz.

soruya gelinde kaçıncı yumurtadan sonra yatmaya başla ve kacıncı gün yumurtanın dolu olduğu belli olur. inş yavruların fotolarına paylasmak nasip olur. şimdiden tesekkurler

Hayırlısı olsun, benimkide o şekilde oldu.

En az 2 senedir uğraşıyorum kaç tane eş değiştirdim ben unuttum sayısını ama artık tecrube ediyor insan iyi kuşlar ile 2 3 aylık iyi bir bakım ve dinlendirmeden sonra cok daha kolay oluyormuş bu işler kuşların ikiside spangle renk olarak ne yavru verecekler merak ediyorum genel olarak gene kendilerine benzeyecek ama bekleyip göreceğiz. mama olarak hazırlardan alıyorum. birde 1 haftadan beri denediğim su yu gözlemliyorum şuan.

yumurtayı haşlarken cezvenin içine 1 yaprak ispanak maydonoz ve yeşil nane koydum. suyu soguttuktan sonra kuşlara verdim 1 haftada baya ektisi oldu kuşla baya canlandı.

Benim bir kuşum vardı adı 7 kocalı hürmüz :).
Ciddiyim tam 7 erkek kuşa banamısın demedi 7siylede çiftleşmedi.
2,5 yaşına geldiğinde direk petshopun yolunu tuttum.
Hayırlı uğurlu olsun.Bol üretimler.

Hayırlı olsun darısı bizim başımıza ...

Maşaallah hayırlı üretimler

sağolun arkadaşlar bugünde 2. yumurta gelir dedim ama gelmedi artık diğerleri için beklemedeyim gelişmeleri paylaşacağım hayırlı akşamlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 01:20 --

bu sabah ihtibari ile 2. yumurta geldi inş doludur yumurtalar.

Geri