Karadeniz Pet

Sonunda ....

• Konbuyu başlatan Furkan YAMAN
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan YAMAN

Guest
Arkadaşlar sonunda kuşum bugün yumurtladı... İki tane resim ekliyorum rahatsız etmemek için fazla çekemedim,sağolun sizin verdiğiniz bilgilerle...:D
QXAMmj.jpg
[/url][/IMG]

BXM2qQ.jpg
[/url][/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler ,aynen öyle oluyor ,ben umudumu yitirmiştim,iyi oldu ,maşallahı eksik etmeyin..

hayırlı olsun, ne kadar zamandır ciftleşiyorlardı kuşlarınız?

Aslında ne zamandır bilmiyorum çünkü bayadır hiç bakmıyordum temizlik dışın da, kapalı kimsenin girmediği odaya koymuştum, salı günü yanlarına gideyim dedim şans işte çifleşirken(tam olarak değil ama) gördüm....

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

çiftleşmeyi tam olarak göremediyseniz ymurtaların boş olma ihtimali var inşallah doludur diyelim yavru alırsınız...

Bende şüpheliyim ,inşallah doludur....

Yuvalığa biraz talaş koy eğer doluysa birbirine çarpıp kırılmasını bir nebze engeller yavru çıkarsada pislendiğinde yenilersiniz hayırlı olsun gözünüz aydın

Sağolun

hayırlısı olsun kardeş valla gerçekten benimde bugün 3. yumurtayı attı yarından sonra bir tane daha gelecek onu bekliyorum valla allah güzel yavrular nasip eylesin :D 2 gün araylan yumurtluyorr bizim mira :D

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar inşallah hepimiz yavrularımızda görürüz benim de Çarşamba 3.gelir foto atarım....

maşallah devamı gelir işallah ,, biraz talaş koy rahat yatamaz bide kırılır yumurtalar..

Arkadaşlar bugün 3.de geldi , bir şey soracağım yuvalığa talaş yerine yemlerin kabuklarını koysak olur mu ,tanıdığım birisi söyledide...Bu arada maşallahları esirgemeyelim