Karadeniz Pet

Soru Sormak İsteyen

• Konbuyu başlatan Ayşegül YÜCEL
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yav sen bırak kendi haline her çiftleşen kuş yumurtlayacak diye bişi yok belkide çok rahatsız ettiğinden kuş yumurtayı eritti veya erkek dölleyemedi

Tamam bende az once biraz araştırdım illa 1 hafta da yumurtlamayabilirmis bende illa 1 hafta olacak zannedip endiselendim onlara biraz daha zaman taniyacagim eger yumurta dollenmediyse veya erdiyse cok uzulmicem kuşlarım sağlıklı olsun yeter :eek:

Merhaba benim iki yetişkin kuşum var biri dişi biri erkek bunlar yumurtladılar 3 minik yavrumuz oldu ve üstüne hemen tekrar yumurtladı dişi kuş bunu kaldırabilir mi ve de yavruların hepsini ayırdık artık kafesten atıyorlardı istemiyorlardı bizde ayırdık ama malesef bi tanesi kendisi zaten gelişmemişti tam kuyruğu kısaydı ve hep kabarıktı pek bişey yemez içmez sürekli uyurdu ve dün öldü onu ayormıştık hasta diye ama şimdi o kalan 2 kuştan biri durgun hasta gibi napmalıyız onu ölmesini istemiyorum :/

benim muhabbet kuşum hep ısırıyor ve kulağımı yalıyor.lütfen aci yardımmm :(

Merhabalar yavru muhabbet kuşum var alalı 6 7 ay oldu yaramaz bi kuştu fakat son bi kaç gündür halsiz uyuyor yemek yiyor arada oynuyor ama hep uyuyor ve ayaktayken ayaklarini oynatip duruyor

Ekli dosyalar

• IMG_20160806_201706-1.jpg
    IMG_20160806_201706-1.jpg
    585.2 KB · Görüntüleme: 13
Hoş geldiniz Ayşegül hanim bilgi paylasildikca çoğalır hayırlı forumlar

Merhaba benim muhabbet kusum yavru aldik yem yemeye yeni baslamis olarak ama beni gorunce gagalarini birbirine vuruyo surekli sanki titriyo avcuma aliyodum biraktin almayi sadece kafesteyken parmagima cikmasini sagliyorum ama kafes disinda uzerimde durduktam sonra elimden kaciyo
Kafestede panik yapiyo hemen gagalarini birbirine vuruyo
Ben bunu nasil alistiricam ?

Usta seninle başka bi yerden konuşabilirmiyiz bana mesaj atsanız burdan sorularım ve sizin kuslariniz la ilgili olucak

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba kaan 2 yasinda muhabbet kusumun ilk basta sol ayagini tam basamiyordu.sonra 2 ayagi da cok basamaz oldu kafeste kayiyordu surekli.su anda bilekten sonrasi felc gibi oynatamiyor ilerlemeye çalıştıkça saga sola dusuyo biz de kutuya aldik altina havlu koyduk ellerimizle yediriyoruz ne önerirsiniz lutfen yardimci olun.

9df294e2cf2c0b72ed1eb3cfb7375c9c.jpg

337bc7b30fc238d3e79ca4f8612f4661.jpg

Bunlar kaç günlük
Maşallah esirgemeyin Maşallah diyip geçin be [emoji3][emoji3]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mrabalar.ben 3 hafta önce bir çift show jumbo aldım.çok durgun ve ötmüyorlar sadece yem yiip su içmek için hareket ediyolar.ozaman bile yavaşlar.veterinere gtürdüm.bisey yok dedi ama bence bu normal diil.24 saat uyku modundalar.1.5 yaşındalar.nedendir çözemedim.yardmcı olursanz sevinirim.

Mrabalar.ben 3 hafta önce bir çift show jumbo aldım.çok durgun ve ötmüyorlar sadece yem yiip su içmek için hareket ediyolar.ozaman bile yavaşlar.veterinere gtürdüm.bisey yok dedi ama bence bu normal diil.24 saat uyku modundalar.1.5 yaşındalar.nedendir çözemedim.yardmcı olursanz sevinirim.
show jumbo kuşlarından o yerli ve çeklerde olan enerjiyi beklemeyin... cüşseleri gereği çok daha haraketsiz ve hantaldır. eyer üretmek için aldı iseniz evde tek kuş varken çok çok çok zordur üremesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri