Karadeniz Pet

sorularım var yeni kuş aldım yardımmmm

• Konbuyu başlatan omer baba3080
  • Başlangıç tarihi
O

omer baba3080

Guest
Moderatör tarafında düzenlendi:
bide arkadaşlar en fazla kaç aylık gözüküyo

Kuşunuz evet yavru, ayrıca dişi, dişilerde ele alıştırma işlemi biraz daha uzun sürebilir, sağlıklı gibi görünüyor, donup kalması ortama yeni geldiği içindir, daha sonra düzeliyor bu durum merak etmeyin. Bana 3-4 aylık gibi geldi.

öncelikle cvp verdiğiniz için teşekkür ederim bide aldığım adam bana erkek dedi üzüldüm şimdi kaç güne alışır?

öncelikle cvp verdiğiniz için teşekkür ederim bide aldığım adam bana erkek dedi üzüldüm şimdi kaç güne alışır?

Dişiler biraz zor alışıyor, ama alışmıyor diye bir kural kaide yok. Eğer siz güzel bir eğitim verirseniz 1-2 aya alışır. :)

peki dişi olduğunu nerden anladınız adam bana erkek olduğunu daha yavru olduğu için gagasının beyaz olduğunu söyledi sizce değiştireyimmi

peki dişi olduğunu nerden anladınız adam bana erkek olduğunu daha yavru olduğu için gagasının beyaz olduğunu söyledi sizce değiştireyimmi

Burnu beyaz değil mi? Ben mi yanlış görüyorum? Beyaz-açık mavi cereler dişilere aittir. Kızıştıkları zaman kahverengiye dönerler.

aldığım adam beyaz ama mavileşir dedi sizce 1 haftada alıştıramazmıyım

Kusun gagasi cok uzamis kalamar kemigi bulundurun

son birşey daha sorcam ishal belirtileri var galiba bide dışkısı açık yeşil bu normal mi elimi karnına uzatıncada bişey yapmıyo öylece bakıyo :)

hocam ilk resimde poposuna kaka yapışmış gibi sanki doğru mudur öyleyse ishaldir büyük ihtimalle eğer tedavisini bilmiyorsanız şöyle açıklayalım patatesi iyice haşlayın ve iyice ezip verin ayrıca suluğuna çay kaşığının ucuyla Türk kahvesi atabilirsiniz geçmiş olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevtap hanımın dediği gibi adam iyi sallamış, kuşun 2,5-3 aylık sağlıklı bir dişi, bugün fazla elleme kuşu, 1-2 güne kendine gelir, yalnız alıştırmak için çok uğraşırsın.

doğru popsunda dışkı var vitamin damlattım suyuna ama 1 damla bile içmedi şimdiye kadar bide parmağımla fln seviom bişey yapmıo alışcak gibi inşallah ölmez ya

Geri