petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sorularım var yeni kuş aldım yardımmmm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve omer baba3080 tarafından 7 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. omer baba3080

#1 omer baba3080, 7 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ekim 2013
  2. omer baba3080

bide arkadaşlar en fazla kaç aylık gözüküyo

3. Sevtap DERİN

Kuşunuz evet yavru, ayrıca dişi, dişilerde ele alıştırma işlemi biraz daha uzun sürebilir, sağlıklı gibi görünüyor, donup kalması ortama yeni geldiği içindir, daha sonra düzeliyor bu durum merak etmeyin. Bana 3-4 aylık gibi geldi.

4. omer baba3080

öncelikle cvp verdiğiniz için teşekkür ederim bide aldığım adam bana erkek dedi üzüldüm şimdi kaç güne alışır?

5. Sevtap DERİN

Dişiler biraz zor alışıyor, ama alışmıyor diye bir kural kaide yok. Eğer siz güzel bir eğitim verirseniz 1-2 aya alışır. :)

6. omer baba3080

peki dişi olduğunu nerden anladınız adam bana erkek olduğunu daha yavru olduğu için gagasının beyaz olduğunu söyledi sizce değiştireyimmi

7. Sevtap DERİN

Burnu beyaz değil mi? Ben mi yanlış görüyorum? Beyaz-açık mavi cereler dişilere aittir. Kızıştıkları zaman kahverengiye dönerler.

8. omer baba3080

aldığım adam beyaz ama mavileşir dedi sizce 1 haftada alıştıramazmıyım

9. Sevtap DERİN

İyi sallamış yalnız adam. :) 1 haftada ortama zor alışıyorlar, bu kadar kısa sürede sana alışması imkansız gibi.

10. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kusun gagasi cok uzamis kalamar kemigi bulundurun

11. omer baba3080

son birşey daha sorcam ishal belirtileri var galiba bide dışkısı açık yeşil bu normal mi elimi karnına uzatıncada bişey yapmıyo öylece bakıyo :)

12. Furkan TOPALOĞLU

hocam ilk resimde poposuna kaka yapışmış gibi sanki doğru mudur öyleyse ishaldir büyük ihtimalle eğer tedavisini bilmiyorsanız şöyle açıklayalım patatesi iyice haşlayın ve iyice ezip verin ayrıca suluğuna çay kaşığının ucuyla Türk kahvesi atabilirsiniz geçmiş olsun

#12 Furkan TOPALOĞLU, 8 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ekim 2013
  13. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sevtap hanımın dediği gibi adam iyi sallamış, kuşun 2,5-3 aylık sağlıklı bir dişi, bugün fazla elleme kuşu, 1-2 güne kendine gelir, yalnız alıştırmak için çok uğraşırsın.

14. omer baba3080

doğru popsunda dışkı var vitamin damlattım suyuna ama 1 damla bile içmedi şimdiye kadar bide parmağımla fln seviom bişey yapmıo alışcak gibi inşallah ölmez ya

Sayfayı Paylaş