petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sorum vardı ustalar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ
    Gizli

Benım kusum kafesın altına gazete yaydıktan sonra koşup duruyor bıde ıtuyor acaba gazateden ses çıkıyor ondan mı bende gıdıyorum cicikuş fln diyorum beni dinleyip ötüyor resiminide atıyorum [​IMG] [​IMG][/url

2. Tuğrul KAYA
    Gizli

Ters resim güzel olmuş , boynum kırılacaktı bakarken.:D

Kuşu dışarı çıkarıyorsanız, o çıkmak için genelde kafeste bir sağa bir sola koşar artık altında gazete olur , dergi olur , naylon olur. Dışarı alışan kuşlarda bu olur ve kafeste durmak istemezler. Ha başka bişidir bilemem, verdiğiniz bilgilere göre böyle.

3. Alper BAKİ
    Gizli

Benımkı daha 3 gun oldu hiç salmadm bilee baya alıştı ama saçımı kemırıyorr elıme gelıyor fln /)

4. Eren Temiz
    Gizli

Biraz Yarım :)
    Gazetede patır patır yürümesi normal benim ki de yapıyor :D dışarı çıkmak için, eğer yeni aldıysanız yere biraz yem serpin belki de yerden yemek istiyor.

Sayfayı Paylaş