petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sorumsuzluklarınıza sonverin

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve nevzat tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    ben burda birkonu gündeme getirdiğimde sadece benimkonum olmayıp birçok kişinin faydanalıp yararlanmasını istediğimdendir örneğin çatıda kuşlar nekadar soğuğa dayanır açtım ama benim böyle bir problemim yok gayet sağlıklı bir kümesim var herşey mükemmel ama bukonumda olan arkadaşlar yararlansın bilgi edinsin diye açtım artı ben olmayan bir şeyi yazmambirkonuaçtım cevaplar içersinde senal okuşunu televizyonda sihirbazlıkyap bucevapmı evet şunusöyleye bilirimsihirbazım 100 üstündeki kuşlarım kümese girdiğimde kuşlarımhepsibirden selamımı alır sevgi yumağıgibi geliryüzümü gözümü öperler

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    [MENTION=10194]nevzat[/MENTION] kardeşim son derece haklısın. Açılan konuyla ilgili cevap yazılırsa hem soruyu soran, hem de daha sonra aynı problemle karşılaşan arkadaşlar için iyi olur.

Forumun amacı bu zaten ancak kimse layıki ile kullanmıyor. Arama diye bir seçenek var, yukarda. Aslında sorulan soruların hepsinin cevabı mevcut. Üşenip kolay yoldan soru soruyor. Bir de "acil, yardım, bi bakın vb.." başlıklar atılıyor.

İnşallah düzelir zamanla. Biraz büyümesi lazım kimi arkadaşların.

Sayfayı Paylaş