petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sorun bitmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Güvercinci tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Güvercinci

Güvercinci New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar sanirim bu muhabbet kusunun en zor donemi yine bir sorun var pek ustune gitmiyim zamanla gecer falan diyorumda ne olur ne olmaz burda da paylasiyorum simdi ishali atlattik gibi yeni yemini versele laga aldim kanarya yemiyle karistirdim yemini yiyor suyunu iciyor ancak onun disinda tunekte basini kanadinin arasina alip uyuyor surekli bi sorun varmi:confused:

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Levent Abi'nin kine ilaveten Versele-Laga Omni-Vit, Versele-Laga Calci-Lüx, Nekton, Quiko A-D-E-C Vitamin vb verebilirsin.

4. Güvercinci

Güvercinci New Member

Beğenileri:
    0
    Bugun petshopa gidip bakiyimde vitaform olucagini pek zannetmiyorum intrnetten alsam hangi site onerirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:50 --

Maxisol var suan elimde bunu onerirmisiniz onermezseniz vitaform aliyim

Sayfayı Paylaş