Karadeniz Pet

Sorun Cevaplayalım ( BİLAL ERDEM ) CANLI DESTEK HATTI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam çok teşekkür ederim söylediklerinizi denicem ancak bir sorum daha var şimdi tünekte durabiliyor yemliklerde dolu hatta tabanınada biraz yem bıraktım tünekleri çıkartmama gerek yoktur heralde

Hocam çok teşekkür ederim söylediklerinizi denicem ancak bir sorum daha var şimdi tünekte durabiliyor yemliklerde dolu hatta tabanınada biraz yem bıraktım tünekleri çıkartmama gerek yoktur heralde

Tünekleri çıkartın gitsin, benim bir çek. yavrum ayağını kırdı yemliğe sıkıştı. Sizin dediğiniz gibiydi, ben o yavrumu gördüm. Ben yerinizde olsam yemlikleride çıkartırım. Her gün tabanına yem atarım, biraz toparladıktan sonra yemlikleri takardım.

s2yzk.jpg
Kuşumun gagası bir haftadır böyle. Başlangıcında törpüsüyle çok oynadığı veya kafesini çok kemirdiği için olduğunu düşünmüştüm. Fıstık benim ilk kuşum olduğu için gagasının neden böyle olduğunu ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Lütfen yardımcı olun...

hyrlı olsun

abi benim sorum şu benim 1 çift muhbbet kuşum war dişi olan sürekli yuvaya girip çıkıyor ama erkeği yuvaya yaklaştırmıyor neden acaba ?

Ben hizmet diye buna derim tam bir kuş sevdalısı kardeşimiz hayırlı olsun cenab-ı mevlam utandırmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri