Karadeniz Pet

Sorun çözülmüştür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dolma

Yeni Üye
My best pet shop dan baya yem ıvır zıvır birşeyler aldım 2 tanede akıllı yemlik aldım
ve kargoyu kutudan ve sonuç

Yem paketi yırtık daldarı ve banyoluk eksik akıllı yemliklerden biri kırık biride ortada yok
ve bunların parasını eksiksiz bir şekilde ödedim ertesi gün firmayı aradım ve bana akıllı yemlikler ve banyoluğun kargo parasını öde dediler bence alışverişlerinizi bu firmadan yapmayın firma sahibi ile konuştum adam gayet iyi biri onla hallettik.​

Son düzenleme:
Sadece bu iki alışveriş sitesi yok memlekette. Şundan alışveriş yapın, bundan yapmayın demek doğru olmaz. Tatsız tecrübeni paylaşmışsın, teşekkürler.
ben kendi denediğim firmayı sölüyorum ve evet yüzlerce firma var ama bilmediğim bir firmayı öneremem dimi ^_^

Sorun yaşamanıza üzüldüm. Sorun çözüldüyse ne mutlu size. Yalnız üslubunuz hiç hoş değil. Şikayet değil neredeyse hakaret ediyorsunuz. Firmadan sorun yaşadıysanız bunu doğru bir üslupla dile getirmeniz sonuna kadar hakkınız. Buna kimse birşey diyemez. Öte yandan Levent Bey'e de sonuna kadar katılıyorum. Şikayet ederken başka bir firmayı önermeniz etik değil. Bu mesajınız bir şikayet mesajı ve şikayetinizi dile getirirsiniz firma da cevap verir, sorunu çözer veya çözmez sonrasında konu kapanır ama böyle yapmıyorsunuz. Sanki bir firmayı karalar öbürünü de yüceltir gibi yazıyorsunuz. Şuradan almayın buradan alın diyorsunuz. Hem de foruma bugün üye olmuşken. Ayrıca şuradan sorun yaşadım almanızı önermem demek ayrı birşey, şuradan almayın buradan alın demek ayrı. Herkes kendi kararını kendi verebilir. Sizin alın dediğiniz firmadan sorun yaşayan da çıkabilir ki ben yaşadım ve firmayla sorunu çözdük; ama hiç bir zaman buradan almayın şuradan alın demedim ve sizin gibi kötü bir üslup kullanmadım. Lütfen mesajınızı daha düzgün bir üslupla yazınız ve şu firmadan alın ibarenizi mesajınızdan çıkarınız. Kolaylıklar dilerim.

My best pet shop dan baya yem ıvır zıvır birşeyler aldım 2 tanede akıllı yemlik aldım
ve kargoyu kutudan ve sonuç

Yem paketi yırtık daldarı ve banyoluk eksik akıllı yemliklerden biri kırık biride ortada yok
ve bunların parasını eksiksiz bir şekilde ödedim ertesi gün firmayı aradım ve bana akıllı yemlikler ve banyoluğun kargo parasını öde dediler bence alışverişlerinizi bu firmadan yapmayın firma sahibi ile konuştum adam gayet iyi biri onla hallettik.​
merhaba gerçek isminizi yada iletişim numaranızı yazarsanız sizinle iletişime geçelim.Mybest petshopta ben dahil kimse size bu şekilde cevap veremez.

Sadece bu iki alışveriş sitesi yok memlekette. Şundan alışveriş yapın, bundan yapmayın demek doğru olmaz. Tatsız tecrübeni paylaşmışsın, teşekkürler.
Levent bey iyi günler tabiki binlerce site var bizim konumuz altında bile paylaşabilirsiniz.Fakat size bişey sorucam merak ediyorum firmamıza eleştiri geldiğinde neden her konun altına bir yorum yapıyorsunuz zamanında sizi bilmeden istemeden kırdık mı?

Levent bey iyi günler tabiki binlerce site var bizim konumuz altında bile paylaşabilirsiniz.Fakat size bişey sorucam merak ediyorum firmamıza eleştiri geldiğinde neden her konun altına bir yorum yapıyorsunuz zamanında sizi bilmeden istemeden kırdık mı?

Ben yukarıda arkadaşın yaptığı beyanın yanlış olduğunu anlatmaya çalıştım. Başka bir fikrim yoktu. My best Prtshop'a kırgın değilim.
Ancak ben yorum yazdığımda mesajın aslı bu şekilde değildi. Okusaydınız bana hak verirdiniz.

Ben yukarıda arkadaşın yaptığı beyanın yanlış olduğunu anlatmaya çalıştım. Başka bir fikrim yoktu. My best Prtshop'a kırgın değilim.
Ancak ben yorum yazdığımda mesajın aslı bu şekilde değildi. Okusaydınız bana hak verirdiniz.
Pardon levent bey mesajınızı ben yanlış anlamışım kusura bakmayın.

bende mybestten sayısız alışveriş yaptım, o kadar ince düşünüyorlar ki hiç aklımdan çıkmaz bi keresinde yeşil mamalık siparıs etmıstım sıteden, benı 1 saat sonra arayıp yeşil kalmamıs su yada bu renk olsa olur mu dıye aramıslardı ben bunun ınce bır davranıs oldugunu dusunuyorum .gayette memnunum .

neyse konu arşivlensin lütfen mybestpetshop danda özür diliyorum tartışma çıkmasını filanda istemiyorum konu kapansın en iyisi :) @alpdna

merhaba gerçek isminizi yada iletişim numaranızı yazarsanız sizinle iletişime geçelim.Mybest petshopta ben dahil kimse size bu şekilde cevap veremez.
Forumlarda gerçek adımı paylaşmıyorum yada telefon numaramı ben sizi işden gelince ararım cep telefonunuzu pm atarak atarsanız sevinirim ürünlerimin bana hasarlı gelmesinden çok arkadaşlarıma mahçup oldum ozaman biraz sinirlendim işte direk bu şikayet konusunu açtım detayları telefondan konuşuruz firmaya hakaret etmedim bazıları bunu yanlış anlamış şurda ileriye gittim ben sadece "mbps'dan alışveriş yapmayın " dedim orda evet doğru ileriye gittim tekrardan firmanızdan özür diliyorum

Herhangi bir problem kalmadığına için konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...