Karadeniz Pet

Sorun Mu Anlayamadım?

kaan1903

Meraklı Üye
Kuş 3aylık , konuşma çalışmalarına devam ediyorum nette de var konuşan kuşlar parmağa gelip kafa sallıyorlar , aynısını yapıyo fakat ağzından yem çıkarıyo.Bazen 1yem bazen 3tane falan. Kızışma vs. yok kuş daha yavru sayılır, acaba parmağı arkadaş diye mi böyle yapıyor? Yoksa , o kafa sallama hareketinden dolayı istemsiz olarak mı çıkarıyor ? Sizce ?

Eş olarak düşünüyordur eş olmuş kuşlar kızışmasa bile birbirlerini beslerler oda parmağını eş olarak düşünüyordur

evet bence de benim benim arkadaşın yavrusu da öyle şeyler yapıyordu ama yemi kafasına atıyordu :)
Bence bir sorun yok sanki.

Son düzenleme:
Eş olarak düşünüyordur eş olmuş kuşlar kızışmasa bile birbirlerini beslerler oda parmağını eş olarak düşünüyordur

Teşekkürler,eş olarak diyorsunuz yavru olduğundan ben arkadaştır diye sanmıştım yaw :D

evet bence de benim benim arkadaşın yavrusu da öyle şeyler yapıyordu ama yemi kafasına atıyordu :)
Bence bir sorun yok sanki.

Ya kafayı sallıyo parmağımda sonra ağzına yem geliyo,onuda savurup atıyor anlamadım kafayı sallayınca sindirim sisteminden dolayı istemsiz mi geliyor,yoksa yem gelsin diye mi kafayı sallıyor anlamadım gitti .Yavru olmasa eş istiyo dicem

benimde elime yapardı eski kuşlarımdan biri :D

sonuç :D:D

Normal davranışlar, yem kusma her kuşta olur.

eş tutma durumumudur peki bu ?

Valla kardeşim inanmayacaksın ama bundan 4 yıl önce benim kuş kafamda poposunu sallıyo zaneediyodum ama meğerse başka birşey yapıyormuş sana oyle yapması normal :)

:D:D:D
Alem canlilar ya :D
:D

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

kuşun seni eş olarak görüyor ve eş kuşlar yavruda olsa birbirlerini beslerler o da seni beslemek istio

Geri