petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sorun nedır acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve xsar01 tarafından 18 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. xsar01

xsar01 Guest

selamlar ben 3 gun once yenı bır cıft muhabbet aldım.Aldıgım kışı tanıdıktı.Uretım yapıyor.Yer degısıklıgındenmı olsa gerek veya stersmı olabılır bılmıyorum.yaklasık 2 saat bır araba yolculuğundan sonra eve getırdım.Dısı olanı karnı sıs kanatları kuyruğundan aşağıda duruyor.anus tarafı acık yalnız oyle bır tıtreme hastalık gıbı durumu gorunmuyor canlı gayet.Yavrulugun ıcını kemırmıs cok az talas parçaları var.tunekte erkekle duruyorlar ancak yem yemıyor ıkısıde yuvalıdada gırmıyorlar dışı olan bıraz sulu dışkı yapıyor.Sorum su acaba hastamı yoksa dışı hamılemı?bu anormallik sterstenmı veya normallmı?aldıgım kışı bunların cıftlstıgını ve yumurtlama donemınde olduğunu soyledı.teselkkur ederım.yardımcı olacak varsa sevınırım.

2. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf eklerseniz fikir edinmek için daha iyi olur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bilal KURDDAN

Bilal KURDDAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun kuşun yumurtluyacak