petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sorun nedir lütfen yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve FURKAN MERTCAN AVCI tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. FURKAN MERTCAN AVCI

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Benim 1 çift muhabbet kuşum var yaklaşık 2 aydır beraberler. Kafeslerinde yuvalık var ve bazen kavga tarzı birbirlerine gaga atsalar da iyi anlaştıkları birbirlerini kaşıdıkları da oluyo. Bi kaç gün önce fark ettim ki dişi yumurtlamış ve yumurtayı kırmış. Bunun dışında dişi sürekli olarak ötüyor bi derdi gibi var gibi aralıksız hiç susmadan. Dişi 1 yıl bende yalnız kalmıştı sonra erkek olanı aldım. Sizce yumurtayı kırmasının ve aralıksız susmadan bağırırcasına ötmesinin sebebi ne olabilir? Şimdiden teşekkürler...

2. İsmail ÇAPAN

Kızgınlık yumurtası olabilir üstat

3. FURKAN MERTCAN AVCI

Teşekkürler.Peki dişinin sürekli bağırmasının sebebi ne olabilir normal bir ötme değil bu tanıyorum onu 1 yıl eşi yokken beraberdik

4. İsmail ÇAPAN

dediğim gibi yani şans işi bunlar kuşun yumurtlayabilirde eğer bu dönemde baskı altındaysa yumurtalarını kırabilir sen ona ilgi gösterme yemini suyunu değiştir akşamları yuvalığı kontrol et gerisini onlara bırak

5. oktay02

oktay02 Guest

siz nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama kafeside sakin ve mümkünse biraz yüksek biyerde olsun fazla rahatsız edilmesinler kafesin yerinide sakın ola değiştirmeyin

Sayfayı Paylaş