Karadeniz Pet

Sorun olabilir mi ?

• Konbuyu başlatan BburakK
  • Başlangıç tarihi
B

BburakK

Guest
herkese iyi forumlar

bizim bi sıkıntımız var bi kanadımız havada duruyo ve ucarken cok cabuk yoruluyor..
Bunun haricinde sulugun takıldıgı tutacagın üstüne azından yem kusuyor ve ordan tekrar kustugu yemi yiyor bunun ne demek oldugunu anlayamadm önceleri önemsemedim fakat bi sorun olabilicegini düsünüyorum kanatları icin fotografları da ekliyorum...
ve son olarak ta ırkı hakkında bilgi verebilicek olan varsa iyi olur..
Simdiden cok tesekkür ederim..

Resimler Asagıdadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Resim görebilsek daha iyi olur.. Yanlış yorum yapmasın bakacak arkadaşlar..

bunlar kusma ile ilgili olanlar ;

bunlarda kanadı ve ırkı için ;

biraz acemiyim bu forum konusunda yanlıs lar icin kusura bakmayın..

Yemler bayat ise veya gaga taşından da olabilir .

yemi sürekli az az alıp taze alıyorum gaga tasınıda kaldırablirim ne hastalıgı var hocam onu sormak istedim ben ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:12 -->-> Daha önceki mesaj 14:37 --

yokmu yardımcı olucak kimse :S

kuş kızgınlıktan yem kusuyor.kanadında binme olmuş yani yanlış kaynamış daha önce bir kırıklık olmuştur muhtemelen onu sarmanız gerekirdi.çok dert etmeyin neticede uçabiliyor..hayırlısı olsun

hocam söyle söyliyim ben aldıgımda kanatları vs. cok kısaydı ve ucamıyodu. kanadı da bu sekildeydi azımı bozmak istemiyorum aldıgım yerde ki serefsiz insan bana yavru oldugunu söyledi o zman lar bu kadar anlamıyordum kuslardan sonrasında baya bi arastırma yaptım ve cok sey ögrendim munabbet kusları hakkında suan yaklasım 10 aydır beraberiz ben bu kusun damızlık kus olabiliegini düsünüyorum yaklasık 1 aydır bu kanıdayım yanına bi disi getiricem kısa bi süre icinde
ama suan ki kusumun ırkı hakkında bi bilgim yok onu bi ögrenebilrsem yanına daha güzel bi disi getirmeyi düsünüyorum hatta esini kendisinin secmesini saglıyıcam...

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşunuz damızlık olmuştur kızgınbir kuş eşe gelebilir..ırkı yerli olup katagorisi sarı yüzlü pullu spangle dir..hayırlısı olsun

sarı yüzlü spangle bir dişi bulursanız aynı renk kuşlar elde ederseniz hatta 6.7. kuluçkalarda rainbow (gökkuşağı) renkler de elde etme sansınız vardır.hayırlısı olsun

Geri